Devoxx Ukraine 2021: як кожен розробник може змінити планету на краще

Devoxx — одна з найпопулярніших міжнародних конференцій для розробників, успішна історія якої бере свій початок у 2011 році. Сьогодні конференція регулярно проходить у Британії, Бельгії, Франції, Польщі, Греції, Марокко, Білорусі та Україні. Минулорічна Devoxx Ukraine стала першою подією у серії, яка пройшла повністю онлайн та зібрала понад 10 000 слухачів.

Хоча традиційно тематика доповідей Devoxx сконцентрована навколо Java-розробки, у програмі конференції завжди можна знайти теми, присвячені Cloud, DevOps, Reactive Systems, Microservices, Machine Learning та іншим популярним напрямам.

Цього року організатори та партнери Devoxx, яка відбудеться 19 та 20 листопада, пропонують учасникам поглянути на світ розробки під новим для кутом — як інженерні таланти можуть забезпечити сталий розвиток суспільства та допомогти у збереженні нашої планети від незворотних змін.

Внесок у сталий розвиток світу може зробити кожен 

Сталий розвиток — процес еволюції суспільства, який передбачає ефективне використання ресурсів, турботу про навколишній світ, захист здоров’я людини та природи. Ми переконані, що поєднання сучасних технологій та інженерних талантів, не лише експертів, а й небайдужих ентузіастів, може стати потужною рушійною силою у досягненні цих цілей. Аби зробити світ кращим не завжди потрібні величезні ресурси. Саме завдяки технологіям та знанням навіть невелике зусилля кожного з нас може призвести до значущих результатів.

Мета цьогорічного Devoxx в Україні — забезпечити майданчик для діалогу та обміну ідеями на перетині технологій та захисту навколишнього середовища.

Про що будемо говорити цього року 

Ідеями сталого розвитку насичена левова частка доповідей Devoxx. Під час дводенного марафону в рамках дев’яти тематичних треків через призму технологій ми поговоримо про актуальні питання зі сфери урбаністики, вплив зростаючої обчислюваної потужності на екологію, розумне використання ресурсів, протидію глобальній пандемії тощо, які безпосередньо впливають чи впливатимуть на наше життя. Звичайно, залишаються у програмі і звичні для Devoxx теми, присвячені розробці, кібер-безпеці та еволюції Java.

«Цього року ми хочемо привернути увагу українських та закордонних розробників до глобальних проблем: незворотність кліматичних змін, забруднення навколишнього середовища, протистояння новим вірусним хворобам та іншим викликам, на порозі яких ми знаходимось зараз. Уже сьогодні ми маємо багато прикладів, як невеликі команди інженерів та вчених створюють ефективні підходи та інструменти для вирішення світових проблем. І деякі з цих прикладів ми хочемо презентувати аудиторії української Devoxx, аби показати, що жодне зусилля задля збереження планети не марне», — коментує Олег Цаль-Цалько, архітектор програмних рішень в EPAM та очільник програмного комітету конференції.

На учасників очікують виступи Тома ван Армана, засновника смарт-хабу в Амстердамі, команда якого спеціалізується на створенні розумних рішень для міст; Джоша Лонга, євангеліста Spring та одного з найпопулярніших спікерів Devoxx останніх років; доктора Венката Субраманіама, автора низки книг, присвячених Java, JavaScript, .Net та Agile; Грейса Янсена, Developer Advocate в IBM із кейсами поєднання розробки та проєктів у сфері сталого розвитку.

Програма конференції активно доповнюється новими доповідями, вміст яких ретельно модерує програмний комітет, тож кожен розробник чи розробниця зможе знайти корисний для себе трек чи окремий виступ.  

Безпека учасників — головний пріоритет 

Ми дуже скучили за живим спілкуванням та тисячами ентузіастів, які щороку відвідували конференцію у Києві. Однак для нас важлива безпека кожного учасника, тому Devoxx Ukraine проходитиме в онлайн-форматі і цього разу. Гості, спікери та партнери високо оцінили якість організації конференції минулого року, яка вперше за всю історію франшизи пройшла повністю онлайн.

Devoxx Ukraine 2021 отримала оновлену платформу для трансляції доповідей та взаємодії учасників, тому слухати виступи спікерів та спілкуватися з однодумцями буде ще зручніше. Крім того, онлайн-формат суттєво розширив географію української Devoxx. Близько 40% учасників — з Центральної та Східної Європи: Німеччини, Нідерландів, Франції, Бельгії, Польщі, Чехії й інших країн регіону.

Повністю безкоштовно 

Участь у Devoxx Ukraine залишається повністю безкоштовною. Все, що потрібно — пройти реєстрацію на сайті конференції та очікувати запрошення.  

Всі видатки, пов’язані з організацією конференції, взяли на себе компанії-спонсори: EPAM та N-iX у ролі платинових партнерів; Svitla Systems, Luxoft, Sigma Software, Lunatech, Infopulse, Intellias та Playtika — золотих; статус срібного партнера отримала компанія Quantox.

Онлайн-формат не став на заваді розвагам та інтерактивам від партнерів — як і завжди учасників очікують вікторини, розіграші та інші активності.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск