Elcore Distribution підписала угоду про партнерство з компанією Nutanix

Компанія Elcore Distribution – спеціалізований дистриб’ютор ІТ-рішень – повідомляє про підписання партнерської угоди з компанією Nutanix Inc. та отримання статусу офіційного партнера Nutanix. Територія партнерської угоди охоплюватиме Україну, Вірменію, Грузію, Білорусь та Молдову.

«Платформа Nutanix відмінно доповнює нашу мультихмарну стратегію, дозволяючи запропонувати ринку не тільки публічні хмари (AWS, Microsoft Azure, Google Cloud), а й приватні хмарні рішення», — ділиться Евгеній Погребняк, директор ТОВ «Елкор УА».

Отримання статусу дистриб’ютора Nutanix спонукало Elcore Distribution до розвитку максимальної технічної експертизи у цьому напрямку та відкрило нові можливості для забезпечення потреб замовників.

Nutanix – американська компанія, розробник інструментів для хмарних обчислень, хмарних сервісів (таких як Desktops as a service, Disaster Recovery as a service та хмарний моніторинг), програмно-визначених сховищ, а також програмного забезпечення для побудови гіперконвергентної інфраструктури.

Основним продуктом є хмарна платформа Nutanix, що заснована на провідній в галузі HCI та об’єднує обчислювальні ресурси, віртуалізацію, збереження, мережеві дані, безпеку і контейнери. Використання платформи значно спрощує повсякденне управління ІТ-середовищем компанії. На 80% швидше розгортання та скорочення незапланованих простоїв, а також майже на 60% більш ефективне управління інфраструктурою призводить до значної економії витрат і вивільняє час ІТ-фахівців для зосередження на стратегічних задачах. 

Хмарна платформа Nutanix також поширюється від приватних до публічних хмар, доступних в даний час в Amazon Web Services, з підтримкою Microsoft Azure та Google Cloud Platform, забезпечуючи краще в своєму класі рішення для організацій щодо вирішення проблем з управління гібридними і мультихмарними середовищами.

Впровадження HCI все більше набуває популярності серед компаній, що прагнуть модернізувати свою ІТ-інфраструктуру і створити основу для своїх гібридних і мультихмарних середовищ. Замовники все частіше звертаються до HCI рішень Nutanix, які забезпечують продуктивність і надійність, одночасно підтримуючи безліч варіантів використання (включаючи критично важливі бази даних, хмарні додатки, критично важливі для бізнесу програми та обчислення для кінцевих користувачів).

Також представлені готові рішення у колаборації із провідними виробниками – Lenovo, HPE, Dell EMC – у вигляді готових до запуску пристроїв – відповідно модельні ряди Lenovo HX, HPE DX, Dell XC.

Сертифіковані технічні і сервісні спеціалісти Elcore Distribution завжди готові забезпечити швидке розгортання рішень, кваліфіковане сервісне обслуговування і технічну підтримку.

Про компанію Nutanix

Nutanix є світовим лідером в області хмарного програмного забезпечення та рішень для гіперконвергентної інфраструктури, що роблять інфраструктуру «непомітною» для того, щоб ІТ-фахівці могли зосередитися на додатках і послугах, що рухають їх бізнес. Компанії по всьому світу використовують програмне забезпечення Nutanix для миттєвого управління додатками, гарантії мобільності в загальнодоступних, приватних і гібридних хмарах та масштабованості хмарних ресурсів поряд з надійністю, безпекою і низькою сукупною вартістю володіння. Результатом є швидке надання високопродуктивного ІТ-середовища за запитом.

Про компанію Elcore Distribution

Компанія Elcore Distribution була заснована у 2006 році і на сьогодні успішно веде свою діяльність у 12 країнах Європи та Центральної Азії, у тому числі в Україні, Грузії, Узбекистані, Вірменії та ін. Elcore Distribution є частиною холдингу Elcore Group, що пропонує своїм клієнтам унікальну комбінацію ефективних рішень та продуктів, якісного гарантійного та післягарантійного обслуговування у поєднанні з кваліфікованою технічною підтримкою від провідних експертів та фахівців галузі. Завдяки співпраці з провідними світовими виробниками Elcore Distribution має можливість пропонувати ринку унікальні комплексні ІТ-рішення будь-якої складності, спрямовані на грунтовне забезпечення потреб замовників. До числа партнерів компанії належать такі виробники як Cisco, Hitachi Vantara, Microsoft, Amazon Web Services, Google Cloud, Tripp Lite, DellEMC, Acer, HP, Schneider Electric, Lenovo, Polycom, Philips та інші. В Україні холдинг представляє компанія «Elcore UA», що входить до складу Elcore Group.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск