MOYO проведе найбільший аматорський кібертурнір з Dota 2

13-14 листопада відбудеться вже другий Всеукраїнський аматорський кібертурнір за ініціативи MOYO — MOYO Cyber Cup з Dota 2, в якому візьмуть участь 2115 учасників із 423 команд. Це рекорд для аматорського турніру, організованого рітейлером.

Навесні цього року MOYO Cyber Cup з CS:GO став першим аматорським всеукраїнським кіберспортивним івентом, який був повністю організований силами ритейлера. У MOYO масштабно підійшли до організації турніру й у відповідь на охоплення понад 11,6 мільйонів переглядів отримали 1596 заявок на участь у турнірі. Загалом у MOYO Cyber Cup позмагалися 665 гравців зі 133 команд. Переможці отримали цінні подарунки та нагороди: загальний призовий фонд турніру склав 150000 гривень.

Після першого турніру в компанії побачили запит на подібні змагання і почали готуватися до запуску другого турніру, з Dota 2 — найпопулярнішої гри в Україні у жанрі багатокористувацьких онлайн-арен.

«У сфері кіберспорту Україна посідає дев’яте місце у світі. Безумовно, ми бачимо, як геймінг пожвавив технічну індустрію і хочемо зробити свій внесок у розвиток геймінгу: ми не тільки маємо в асортименті все необхідне для гравців, але й ініціюємо змагання, які можуть допомогти талановитим аматорам проявити себе та отримати новий досвід. Можливо, цими вихідними на наших очах запаляться нові зірки українського кіберспорту? Чудово, що такі техногіганти, як Acer та AMD, підтримали нас і стали генеральними партнерами турніру. Та й загалом наш пул партнерів на цьому турнірі сформувався досить цікавий і багато говорить про перспективи українського кіберспорту», — коментує Дмитро Духоборов, керівник відділу маркетингових комунікацій MOYO

Також організатори заявили про ноутбук турніру — Acer Nitro 5, створений спеціально для геймерів. Продуктивність цього ноутбуку для Dota 2 становить у середньому 116 FPS і надає гравцям впевненості під час змагання.

«Ключова відмінність MOYO Cyber Cup — доступність. Участь є безкоштовною, і заявитись на турнір можуть не тільки вже сформовані команди, але й команди в неповному складі та соло-гравці. Ми об’єднуємо геймерів з усієї країни, і надаємо можливість позмагатись усім охочим. Також, за статистикою, приблизно для 30% учасників турнір стане змагальним дебютом, і це для них — можливість навчитися, спробувати свої сили на рівні напівпрофесійного турніру, знайти друзів і створити власну команду. І це найважливіше досягнення нашого турніру» — розповідає Андрій Воронов, засновник SkiLL_UA, технічний організатор турніру.

Організатори також заявили про уважне ставлення до безпеки персональних даних і готовність до навантажень через велику кількість гравців. Андрій Воронов заявив про безпрецедентну кількість поданих заявок: 3166 українців віком від 16 до 35 років! Тож, MOYO Cyber Cup 2 має всі шанси стати дуже потужним та ефектним кіберівентом року. Турнір уже підтримали інфлюенсери геймінгу Padon, OldBoi, Rendaros, GameStreet.ua та медіа, а вести гранд-фінал стріму буде Євген Олексєєв, більш відомий як Sh4dowehhh. 

Відбірковий етап турніру розпочнеться 13 листопада, а вже 14-го — транслюватимуться матчі за третє місце і гранд-фінал на каналах MOYO у Twitch та Youtube

У MOYO вже заявили про намір провести кібертурніри з CS:GO та Dota 2 вже наступного року, а також не виключають можливість виходу в інші дисципліни та знайомство з різними ігровими ком’юніті.

Організатори турніру:

  • MOYO — національний омніканальний рітейлер техніки та електроніки в Україні, працює з 2009 року. На сьогодні мережа MOYO об’єднує більше 50 магазинів у 27 містах України. В асортименті рітейлера понад 40 тисяч сертифікованих товарів від більш ніж 500 світових виробників.Skill Ua — кіберспортивне ком’юніті.
  • Генеральні спонсори: AMD, Acer.
  • Інноваційний партнер: HyperX.
  • Професійний партнер: 2Е Gaming.
  • Партнер трансляції: AVerMedia Technologies.
  • Інформаційний партнер: NaChasi.
  • Радіопартнери: KISS FM, Наше Радіо.
Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск