Матеріал підготовлено за підтримки Readdle
Що це означає?

Documents by Readdle завантажило вже 75 млн користувачів. Його створили українці. Розповідаємо про команду

Read in English

75

Мільйонів завантажень в світі

4.9

50 тис. оцінок

Як працює команда Documents by Readdle

Documents — це iOS-додаток української ІТ-компанії Readdle, що допомагає впорядковувати та оптимізувати роботу з файлами різних форматів. Команда продукту жартує, що хоча їй ще не вдалося змінити світ, вона щодня допомагає робити це іншим. Без перебільшення так і є — у додатка майже 15 млн користувачів у всьому світі: від школярів, відеоблогерів до вчених CERN та астронавтів на МКС. Documents не планує зупинятися, у команди грандіозні плани й зараз вона шукає iOS-розробників, які долучаться до їх втілення.

У спільному із Readdle проекті AIN.UA поспілкувався із лідерами напрямків Product, Engineering та Design про те, як працює команда Documents, чим робота над додатком драйвить кожного з них, та які завдання вирішуватимуть майбутні iOS-розробники.

Над чим працює Readdle

Українська ІТ-компанія Readdle розробляє додатки, які підвищують продуктивність та допомагають оптимізувати робочі процеси як звичайних користувачів, так і бізнесу.

Головними її продуктами є відомі iOS-додатки, як-от PDF Expert, Calendars, Spark, Scanner Pro та B2B-рішення Fluix. Їх завантажили вже понад 190 мільйонів користувачів з усього світу. Але популярнішим рішенням компанії є Documents.

Чим унікальний Documents?

”There is an app for that” — таким був слоган App Store у 2007, коли його запуск анонсував Стів Джобс. Але сьогодні цих додатків настільки багато, що їхня кількість уже давно перевищила якість. Documents — це super-app, що поєднує у собі багато різних функціональностей. Користувач може бути впевнений, що з допомогою одного лише Documents він зможе вирішити більшість своїх задач без необхідності витрачати час на пошуки окремих додатків під кожен свій юзкейс.

Це продукт для людей, котрі з iPhone чи iPad бажають отримати максимум, на який вони спроможні. Додаток розкриває весь потенціал гаджетів Apple, тому що з Documents на борту вони стають такою ультимативною машиною для продуктивної роботи.

Євген Плохой — Head of Product

Documents пропонує доступ до таких функціональностей:

Команда Documents

За розвитком Documents стоїть українська команда продуктових дизайнерів, продуктових менеджерів, тестувальників та розробників. У Readdle підкреслюють, що з початком повномасштабної війни компанія ні на день не припиняла найму в Україні. За перші три місяці до команди Documents приєдналися двоє QA-тестувальників та один iOS-розробник. Зараз компанія продовжує набір останніх — ця позиція у неї відкрита на постійній основі.

Про роботу команди Documents над найпопулярнішим продуктом Readdle, що її надихає та челенджить у процесі його розвитку, а також про те, чим додаток буде цікавий майбутнім iOS-розробникам — детальніше розповідають Product Designer, Product Manager, Product Engineering Manager (iOS) та Head of Product.

Євген Плохой

Head of Product

Розповідає, чому працювати над продуктом Documents — це унікальний досвід

Влад Степанов

Lead Product Designer

Розказує, чому дизайн — це те, з чого починається кожна розробка нової функції Documents.

Сергій Алпєєв

Product Engineering Manager (iOS)

Говорить детальніше про те, над чим працюватимуть майбутні iOS-розробники у його команді.

Артем Азаров

Product Manager

Розповідає про атмосферу, що панує у команді Documents

ТЕКСТ
Ліза Пальчинська
Фото та ілюстрації
Readdle
Дизайн та верстка
Анастасія Федотова, Катерина Карпенкова, Іван Малиш
Продюсер
Анастасія Михалюк
ПредставниЦЯ Readdle
Дарія Молчанова
Волонтерські поїздки BlaBlaCar по Україні та за кордоном
 
Поїздки в негоду,черги та їжа для котиків
Як волонтери Bolt Food безкоштовно розвезли 6000 обідів
Челенджі, інновації та довіра
як у Wirex R&D розробляють фінтех-сервіси майбутнього
Нова пошта
план запуску авіакомпанії, міжнародна експансія та розширення гуманітарної діяльності