Які вакансії є в IT-компанії Fulcrum Rocks
Максимум свободи, вільний графік та шалений ріст
Обери цікаву вакансію, або просто гортай униз:
001
Tech Lead
002
Front-end розробник
003
Back-end розробник
004
React Native розробник
005
QA Manual
006
Проектний менеджер
007
Бізнес-аналітик
008
UI/UX дизайнер
009
Sales Development Representative
010
Акаунт-менеджер
006
Проектний менеджер
007
Бізнес-аналітик
008
UI/UX дизайнер
009
Sales Development Representative
010
Акаунт-менеджер
QA Manual
005
React Native розробник
004
Back-end розробник
003
Front-end розробник
002
Tech Lead
001
За 3 роки українська IT-компанія Fulcrum Rocks виросла втричі і встигла попрацювати з клієнтами по всьому світу — з США, Британії, Німеччини, Норвегії, Ізраїлю, ОАЕ та інших. Серед її замовників — ті стартапи, про які ви зранку читаєте на TechCrunch.

При цьому команді вдалося створити атмосферу з повною свободою дій — де цікаві ідеї підтримують та швидко реалізують, а рутинні завдання оптимізують.

Зараз Fulcrum Rocks росте і шукає нових супергероїв у свою команду. У спільному із Fulcrum Rocks проекті AIN.UA розповідає, які позиції зараз відкриті, і чим вони відмінні від аналогічних посад на ринку IT.

Про вакансії як вони є, на власному досвіді, без булшиту на кшталт «приходьте, в нас є печеньки», розкажуть, власне, лідери команд.
«Наші цінності — прозорість, свобода та відповідальність. Ми раді креативним людям, що пропонують власні рішення і готові брати відповідальність за них», — розповідає CEO Fulcrum Rocks Ігор Прокопенко.
Fulcrum Rocks — це компанія, що робить мобільні та веб-застосунки, сайти та сервіси для клієнтів із різних куточків світу. У неї — гарні рейтинги на Clutch, GoodFirms та Behance, успішні лончі на ProductHunt і головне — замотивовані співробітники.
Що це за компанія?
Кілька фактів про умови в компанії:
Тут інвестують у навчання та розвиток: це і річні підписки на платформи з онлайн-курсами (як-от Projector, GFA та інші), і покриття до 70% вартості курсів для професійного росту, а також — внутрішні knowledge sharing, мітапи та воркшопи.
Сильна сторона компанії — прозорість. З усіма в команді діляться фінансовими показниками та планами.
Не нудні проекти та клієнти: серед клієнтів Fulcrum і платформа для геймерів Buff із 1,3 млн користувачів, і норвезький «убер для автошкіл» Kör, і Launch, який допомагає молодим спеціалістам знайти роботу.
Щоп'ятниці команди діляться своїми факапами та успіхами за тиждень: на таких зустрічах кожного підтримають і допоможуть розібратися з питаннями. Тут усі відкриті до нових ідей і кожен може запітчити свою. Якщо вона усім зайде – її візьмуть в розробку.
З клієнтами Fulcrum легко найти спільну мову та обмінятись фідбеком: «Fulcrum — молода команда, яка набагато спрагліша до роботи, ніж інші розробники. Вони прагнуть виконати задачу і роблять це набагато швидше за інші команди» (більше відгуків на Clutch).
В Fulcrum всі є досить гнучкими в роботі. Тут все просто — працюй, коли хочеш і звідки хочеш.
«У нас молода, відкрита та лінійна команда. Ми часто проводимо час поза роботою просто тому, що нам це цікаво. Приміром, недавно повернулись із тижневого ретріта в Карпатах», — говорить CEO компанії.
Зараз в Fulcrum Rocks відкрито кілька вакансій: команда шукає розробників, тім-лідів, бізнес-аналітика, проджект-менеджера, UX-дизайнера, представника з розвитку продажів (SDR), QA Manual та PM. Про всі ці позиції в деталях розповідають лідери напрямків.
Страхування команди, курси англійської.
Позиція Tech Lead — це проміжна ланка між бізнес та технічною частиною застосунку. Він, з одного боку, працює з архітектурою застосунку, а з іншого — разом з бізнес-аналітиком збирає та формує вимоги до продукту. Головна задача Tech Lead — підібрати найбільш оптимальне рішення, яке задовольнить потреби клієнта.

В Fulcrum ми розділяємо обов'язки на проектах: PM закриває організаційні питання, в той час як Tech Lead — відповідає за технічну сторону та команду проекту.

Ми завжди відкриті до нових ідей та не любимо бюрократію. Якщо ідея дійсно варта уваги і часу, ми радо втілимо її в життя.

Кому б це було цікаво? Архітекторам, які хочуть спробувати себе у команді, що швидко зростає та розвивається. Тім-лідам, які прагнуть менше менеджити та більше працювати з розробкою. Senior-розробникам, які хотіли б відійти від чистого програмування в сторону архітектури програмного забезпечення.
Чим займатиметься Tech Lead
Натискай на вакансію, щоб надіслати резюме:
Tech Lead
Tech Lead
Front-end розробник
Front-end розробник
Back-end розробник
Back-end розробник
React Native розробник
React Native розробник
Про позиції розповідає CTO Михайло Борозенець
Вакансії
для розробників
ВІДПРАВИТИ РЕЗЮМЕ
У нас панує атмосфера свободи та проактивності — ми даємо команді можливість самостійно створювати щось круте, зростати та розвиватись професійно. Кожен може впливати на продукт, впроваджувати процес на рівні компанії та долучатися до його оптимізації.

Наші команди і сервіси націлені на те, щоб покращити свою галузь та принести користь кінцевим користувачам (стек технологій Fulcrum Rocks можна подивитись на сайті — ред.). Тут кожен проект — це часто технологічний челендж, який мотивує та створює умови для професійного зростання.
Кар'єра розробника в Fulcrum
У нас в компанії є різні проекти, як тематично, так і по формату, тривалості, командах. Ми працюємо і з мобільними додатками (iOS і Android) так із різноманітними веб-платформами. Зараз шукаємо людину під конкретний проект, але завжди є можливість спробувати себе на іншому, і це — плюс.

В нашому QA-відділі у кожного є крута можливість долучитися до побудови та посилення внутрішніх процесів. Завжди можна запропонувати власну ідею. Якщо вона «зайде», ми додамо її в наш флоу.
Чим займатиметься QA Manual
Натискай на вакансію, щоб надіслати резюме:
QA Manual
QA Manual
Про позицію розповідає Quality Assurance Lead Юлія Жесу
Вакансія
QA Manual
ВІДПРАВИТИ РЕЗЮМЕ
У нас велика команда тестувальників, тож новачкові не буде самотньо — він буде в команді, де його завжди підтримають. Також у нас круті стосунки із розробниками — вони завжди допомагають та діляться порадами.

Мені особливо подобається, що у нас неформальні стосунки в команді й відкрита атмосфера, де кожен може висловитись, попросити поради. Ще з плюсів — тут можна досить швидко вирости.

Ми б дуже зраділи кандидату з ініціативою та проактивністю, який буде разом з нами покращувати процеси компанії.
Що цікавого пропонують
Це дуже важлива роль в нашій компанії, адже PM виступає медіатором між клієнтом та командою, будує процеси в рамках проекту та відповідає за роадмап розробки. Наші PM дуже швидко розвиваються завдяки широкому спектру обов'язків, що дозволяє прокачувати скіли, а також вчитись на помилках.
Що потрібно буде робити
Натискай на вакансію, щоб надіслати резюме:
Проектний менеджер
Проектний менеджер
Про позицію розповідає Head of Delivery Юлія Сичкова
Вакансія
Project Manager
ВІДПРАВИТИ РЕЗЮМЕ
У нас досить цікаві клієнти. Адже аудиторія Fulcrum — це стартапи, прогресивні молоді люди, сповнені ідей, відкриті до фідбеку та розуміння ризиків. Тому PM може впливати на розвиток продукту, реалізувати свої ідеї та ідеї команди.

Ми не беремо проекти, в які не віримо, які не мають бізнес-сенсу. І це впливає на команду: якщо ти працюєш над важливим проектом, це — додаткова мотивація для кожного. Одна із наших цінностей: customer obsession. Ми не просто хочемо швидше закрити проект, а прагнемо вирішити бізнес-проблему клієнта. І дуже тішимося з кожного їхнього успіху: першої тисячі юзерів чи новому раунду інвестицій.
Чим позиція може зацікавити
Робота BA передбачає ведення проекта з нуля: починаючи від спілкування із замовником, виявлення бізнес-потреб, роботи зі стейкхолдерами, вивчення ринку до, власне, формулювання вимог і реалізації їх в самому додатку.
Ця роль є важливою для Discovery — сервісу, під час якого BA визначає потреби клієнта та переносить їх у мову розробки (тут вам і активна співпраця із сейлз-командою та техлідом). На цьому етапі BA проводить воркшопи, дослідження ринку та кінцевих клієнтів, аналіз аналітики та глибинні інтерв'ю.

BA завжди є важливою складовою розробки — визначає юзер-флоу та критерії оцінки продукта замовником, впливає на подальший розвиток продукту, активно співпрацюючи з командою UI/UX-дизайнерів, розробників та тестувальників.
Що потрібно робити
Натискай на вакансію, щоб надіслати резюме:
Бізнес-аналітик
Бізнес-аналітик
Про позицію розповідає Head of Business Analysis Світлана Філіпова
Вакансія
Business Analyst
ВІДПРАВИТИ РЕЗЮМЕ
Багато свободи і відповідальності. Роль BA поєднує в собі і бізнес і технічні напрями. І, власне, BA сам обирає, в якому напрямку йому/їй цікавіше розвиватися.

Ми активно розвиваємо UX-напрямок, який передбачає численні дослідження, інтерв'ю, воркшопи, взаємодію з UX командою та кінцевими користувачами.

Fulcrum працює із дуже різними індустріями: від медицини та edtech до автомобільних та сек'юріті-проектів, тож можна отримати різносторонній та корисний досвід.

Ми любимо експерементувати і вітаємо проактивність. Будемо раді людині самостійній і допитливій, яка прагне тестувати нове: хочеш спробувати Figma чи зробити мокап в Balsamiq — ми завжди за.
Чому було б цікаво спробувати себе в якості BA
У нас дизайнер зможе пройти весь етап побудови продукта від продажу до релізу на ринок та подальшого тестування.

Ми часто працюємо із проектами, які розвивають свою нішу. Наприклад, один з наших проектів — мобільний застосунок для школи водіїв, де ти реєструєшся, ходиш на курси, отримуєш фідбек від інструктора. Це сервіс, який трансформує ринок, за ним — майбутнє.

Наші дизайнери безпосередньо взаємодіють із клієнтом. Ми відкриті до нових дизайн-рішень, вітаємо креатив як у спілкуванні з клієнтом, так і в робочому підході.
Чим позиція цікава
Натискай на вакансію, щоб надіслати резюме:
UI/UX дизайнер
UI/UX дизайнер
Про позицію розповідає Design Lead Федір Макатьора
Вакансія
UI/UX-designer
ВІДПРАВИТИ РЕЗЮМЕ
Зона відповідальності представника з розвитку продажів (SDR) — це перший контакт з клієнтом. SDR кваліфікує клієнта на початкових етапах, проводить introductory call, пітчить сервіси та команду. Якщо комунікація успішна, то ліда передають business development manager.

SDR — це entry-позиція, сюди можуть приходити люди без досвіду в IT. Все, що треба — це здоровий глузд, гарна англійська та емпатія до клієнта. З цієї позиції можна спробувати почати кар'єру в IT.

На акаунт-менеджера ми шукаємо людину із досвідом роботи. У нас зараз немає окремого відділу, тому позиція може бути цікава тим, хто хотів би спробувати побудувати свій відділ та запровадити ефективні практики.
Що потрібно робити
Натискай на вакансію, щоб надіслати резюме:
Sales Development Representative
Sales Development Representative
Акаунт-менеджер
Акаунт-менеджер
Про позиції розповідає Chief Business Development Officer Олексій Секундант
Business Development вакансії
ВІДПРАВИТИ РЕЗЮМЕ
У кожної з цих позицій є зона відповідальності та KPI, але ніхто не буде вас мікроменеджити і втручатися у роботу. Ми дивимось на результати.

У нас є й онбордінг, і навчання, і менторство, водночас ми практикуємо високий рівень свободи, вітаємо нові ідеї та системні покращення робочих процесів. Проактивний SDR може зрости до business development manager і закривати угоди.

Ще один бонус: якщо якась частина роботи нудна, і людині не хочеться цим займатись, завжди можна запропонувати, як це автоматизувати або найняти для такої роботи нового співробітника.

Якщо людина готова вчитися та багато працювати, не боїться пропонувати нові рішення, на неї чекає максимально швидке зростання. За півроку-рік можна спокійно вирости до менеджера.
Чому це цікаво
Побачив омріяну вакансію? Надсилай резюме!
001
Tech Lead
002
Front-end розробник
003
Back-end розробник
004
React Native розробник
005
QA Manual
006
Проектний менеджер
007
Бізнес-аналітик
008
UI/UX дизайнер
009
Sales Development Representative
010
Акаунт-менеджер
006
Проектний менеджер
007
Бізнес-аналітик
008
UI/UX дизайнер
009
Sales Development Representative
010
Акаунт-менеджер
QA Manual
005
React Native розробник
004
Back-end розробник
003
Front-end розробник
002
Tech Lead
001
Про Fulcrum
ТЕКСТ
Ольга Карпенко
ПАРТНЕР
Матеріал підготовлено за підтримки Fulcrum Rocks
Що це означає?
ВЕРСТКА
Дарія Корнєєва
МЕНЕДЖЕР
Ірина Насильнєва
ПРОДЮСЕР
Анастасія Михалюк
ФОТО
Олександр Козаченко, Fulcrum Rocks
Катерина Халiмончук
ПРЕДСТАВНИК FULCRUM ROCKS
Матеріал виготовлено за підтримки рекламодавця
Під час використання матеріалів сайту обов'язковим є наявність гіперпосилання в межах першого абзацу на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням бренду видання AIN.UA. Матеріали з позначками «Новини компаній», PR, «Спецпроект», «Промо» і «Блоги» публікуються на правах реклами.
© 1999-2021 AIN.UA