Як Bolt допомагає українцям

При запуску додатка Bolt на кілька секунд з’являється сердечко з прапором України — таку заставку бачать 100 млн користувачів з 45 країн світу. У такий спосіб компанія висловлює солідарність з нашою країною. Після 24 лютого Bolt не припинив роботи в Україні, а продовжував запускати послуги у нових містах, інвестувати у волонтерські проекти та підтримувати українців.

Ще у перші тижні повномасштабної війни Bolt перерахував €5 млн на гуманітарні потреби постраждалих. Згодом у компанії запустили безплатні поїздки та доставки їжі для тих, хто їх потребує, надали автомобілі для евакуації людей у безпечні регіони, а також створили українцям умови, аби ще більше допомагати одне одному.

У спецпроекті AIN.UA директор з маркетингу Bolt Сергій Костя розповів, що саме компанія робить для підтримки українців і наближення перемоги.

Гуманітарна допомога постраждалим

Адресна допомога

Безплатні поїздки та доставки їжі

Евакуація

Донати

Bolt та Bolt Food у нових містах

Найскладніші виклики та уроки

Плани на майбутнє
в Україні

Ці новорічні свята будуть зовсім не такими, як раніше. Але зустрічей із друзями та вечер у сімейному колі у нас не відібрати. Тому ми в Bolt робимо все, аби справді важливі речі залишалися незмінними. Відтак, 1 грудня у нас стартувала новорічна кампанія «Інше Різдво». Вона показує реалії — темряву навколо та велике світло всередині кожного з нас.

У межах цього проекту плануємо:

  • закупити та передати генератори тим, хто їх потребує;

  • роздавати на офлайн-акціях мерч зі світловідбивними елементами;

  • запросити Санта-Клаусів, які у машинах вітатимуть дітей зі святами;

  • надавати промокоди для зустрічей з рідними та близькими, вони будуть доступні на білбордах та в рамках активації з Yasno;

  • залучити амбасадорів, щоб вони поширювали культуру економії електроенергії.

Наприклад, у комунікаціях Bolt закликатимемо поїхати на святкування Різдва до родичів або друзів, адже тоді ви не будете споживати електроенергію вдома. Якщо так зробить велика частка українців, ми всі знизимо навантаження на мережу та, ймовірно, уникнемо аварійних відключень. Такі рекомендації та заклики ми розробляємо у партнерстві з Yasno.

2023 рік буде важким для всіх. На перший план виходить оптимізація ресурсів. До експериментальних і розважальних проектів ми повернемося згодом, а поки що скеровуватимемо зусилля на ініціативи, які вже довели свою ефективність у підтримці України. Будемо разом рухатися до перемоги! Слава Україні!

ТЕКСТ
Валентина Шимкович
Дизайн та верстка
Artycoders
Менеджер
Ірина Насильнєва
Продюсер
Ольга Андрусів
Представник Bolt
Сергій Костя
Нова пошта: план запуску авіакомпанії, міжнародна експансія та розширення гуманітарної діяльності
Волонтерський рух в ІТ: як це працює?
5 фронтів ІТ-спротиву
Як компанії та спеціалісти допомагають Україні здобувати перемогу у війні
Поїздки в негоду,черги та їжа для котиків
Як волонтери Bolt Food безкоштовно розвезли 6000 обідів