UA EN

Усередині Innovecs:

свобода створювати, зростати та приділяти час хобі

Innovecs — глобальна технологічна компанія з цифрової трансформації з офісами в США, Великій Британії, Ізраїлі, Австралії, Польщі, Грузії, Колумбії та Україні. Упродовж п’яти років входить до рейтингу найбільш швидкорослих бізнесів США Inc. 5000, а також до топу найкращих глобальних аутсорсингових компаній за версією IAOP.

Портфоліо компанії налічує понад 60 реалізованих проектів, переважно у галузях Supply Chain & Logistics, FinTech, Healthtech, AdTech, Software & HighTech та Gaming.

Команда Innovecs знається на цифровій трансформації та будує довготривалі відносини з клієнтами. Запорукою розвитку в компанії вважають мікс професійного та особистісного розвитку тиммейтів. Окрему увагу в Innovecs приділяють well-being команди: корпоративна культура заохочує активно відпочивати, розвивати таланти та виділяти час на хобі та спорт.

За що члени команди цінують компанію, як зростають та чому повертаються працювати в Innovecs, AIN.UA дізнався з перших вуст. І ось п’ять причин.

0/1

Менторство та підтримка для новачків

Легкому онбордингу в Innovecs сприяє програма з адаптації, що передбачає чіткий план інтеграції новачка на всіх рівнях — в компанію, відділ та на посаду. Михайло Назаренко, який приєднався до команди на позицію Junior QA Manual, каже, що саме підтримка та поради колег допомогли йому подолати всі виклики на старті роботи.
Михайло Назаренко
Junior QA Manual

Спершу усе було новим та невідомим: від налаштування робочих акаунтів до перших мітингів англійською. Хвилювався перед першим демо, навіть написав сценарій, аби не загубитись у протестованих функціях. Тепер усі завдання, від яких раніше пітніли долоні, стали звичайним робочим процесом.

Мені дуже пощастило, що через усі челенджі не довелося проходити самостійно. На кожному етапі я міг звернутись за порадою до ментора, моєї чи навіть іншої команди в Innovecs. Саме завдяки цій підтримці зараз я відчуваю себе впевненим у своїх здібностях спеціалістом, що не збирається зупинятись на досягнутому.

Для мене Innovecs — це компанія, що живе своїми цінностями «Innovate. Inspire. Care». Я б хотів назавжди залишитись тут завдяки людям, з якими працюю пліч-о-пліч.

0/2

Зростання разом з компанією

Для кожного спеціаліста, який має такий запит, можуть розробити кар’єрну мапу, що описує два напрямки: щоб далі розвиватися по технічному треку або менеджерському.

Спеціалісти, які обирають вертикальний вектор, працюють над тим, щоби рости, наприклад, до позицій Tech- чи Teamlead, Engineering Manager або Delivery Manager, й стелі для кар’єрного розвитку немає.
На цьому шляху у них є багато можливостей: удосконалити технічні навички чи навчитися управляти командами можна на внутрішніх навчальних програмах.

Карина Приходько, що нещодавно здобула підвищення з Junior Delivery Manager до Delivery Manager, розповідає, як розвивається її кар’єра у компанії та ділиться порадами для тих, хто прагне розвиватися як лідер.
Карина Приходько
Delivery Manager

Страх паралізує і часто заважає самовиразитися й наважитися на важливі кроки в розвитку кар'єри. Хочу порадити всім, хто став на шлях лідера, не боятися відповідальності. Я завжди мала велике бажання досліджувати невідоме. І навіть сьогодні я все ще продовжую буквально благати про нові виклики — я цілком розумію їх цінність.

Крім того, я вважаю, що надважливо знайти старших колег, до яких можна звернутися й поставити питання. У моїй роботі в Innovecs взірцем для мене був і залишається Андрій Поддубний, Software Development Director. Ми з ним дуже тісно співпрацювали, і його стиль управління запал мені в душу. Філософія Андрія полягає в тому, що люди важливіші за процеси.

Коли до мене звертаються тиммейти з якимись питаннями та проблемами, я розумію, що моя задача — зробити все, що від мене залежить, щоб допомогти. Хороший менеджер завжди відчуває, коли потрібно дати товаришу по команді відновитися й зняти тиск завдань і термінів. Завдяки порадам свого досвідченого наставника я зрозуміла, що до колег необхідно ставитися передусім як до людей.

Для обміну досвідом та професійного зростання, в Innovecs розвивають Engineering Leadership Culture, щоб допомагати в реалізації амбіцій, глибинних цілей та сильних сторін кожного інновексівця. Одна з цілей компанії — допомогти знайти та розвинути таланти кожного тиммейта.Завдяки постійному вдосконаленню команда Innovecs успішно працює на ринках, що швидко змінюються та вимагають опановувати найсучасніші технології. Один з таких швидкозмінних ринків є сфера геймінгу. Голова студії Innovecs Games Олексій Ісаєв впевнений, що без розвитку спеціалістів в компанії глобальний розвиток був би неможливим.

Протягом понад 7 років напрям Innovecs Games допомагає відомим ігровим студіям і сміливим стартапам створювати інноваційні ігри. За цей час розробили понад 200 проектів для клієнтів з 15 країн світу. У портфоліо — продукти для лідерів ринка мобільних ігор.

Олексій Ісаєв
Head of Innovecs Games
VP of Delivery

Найцінніше, що є в Innovecs Games — це наші люди. Наймати лідерів зі сторони, відрізаючи наявній команді шлях для зростання — не наша стратегія, бо одна з головних цілей Innovecs Games — розвивати кожного тиммейта та надавати кар’єрні перспективи.

Ми прагнемо, щоби наші тиммейти росли, ставали експертами та лідерами напрямків. Я щиро впевнений, що найцінніше, що компанія може дати члену команди — це знання, які людина забирає із собою в подальшу кар’єрну подорож.

0/3

Проекти на будь-який смак

Хтось прагне більш спокійного життя, хтось звик до нічних змін на сапорті, хтось — обожнює створювати ігри чи розробляти архітектуру з нуля.

Яка роль би вам не пасувала, Андрій Поддубний запевняє, що в Innovecs ви знайдете проект та команду до смаку.
Андрій Поддубний
Software Development Director

У нас є проекти, що за духом як стартап, але є й більш консервативні команди. Усе залежить від конкретного клієнта, але для класного спеціаліста ми завжди знайдемо атмосферу, що прийдеться до душі.

Один із нових продуктів — NFT трейдинг-платформа з ігровою механікою, де користувачі зможуть колекціонувати NFT-картки футболістів під ліцензією англійської прем’єр-ліги FIFA. Наші хлопці та дівчата розроблятимуть його від дизайну до імплементації: будемо й будувати платформу, й проектувати архітектуру сайту та гри.

Інший приклад проекту, який ми створюємо з нуля — у сфері Supply Chain. Це highload-застосунок, що активно розвивається, бо весь час у нього додаються нові фічі. Цей проект ідеально пасуватиме тим, хто любить виклики — вони там є як на front end, так і на back end.

Як долучитися до команди Innovecs

Ви також можете стати частиною компанії. Відповідаючи на попит на цифрові технології у всьому світі, Innovecs відкриває хаби розробки у Східній та Центральній Європі, Латинській Америці та активно шукає нові таланти для підсилення команд, в тому числі в Україні.

Список вакансій включає позиції за напрямками Java, .NET, DevOps, Unity, Full-Stack та інші можливості кар’єрного зростання для інженерів та інженерок в різних проектах.

Хочете дізнатися про відкриті позиції? Клікніть по напрямку:

0/4

Профілактика вигорання, нетворкінг та відпочинок в InnoClub

Якщо життя перетворюється в рутину: сон-робота-сон, то чекай вигорання. Та допоки з well-being усе в нормі, команда не буде стикатися з виснаженням — впевнена Ольга Гавлицька.

У Innovecs працюють на випередження й створюють умови для балансу. Йдеться не лише про страхування здоров’я чи тимбілдинги, компанія турбується й про дозвілля та хобі команди.
Нещодавно всесвітня програма нагород Ragan & PR Daily визнала InnoClub фіналістом Employee Communications Award у категорії Employee Well-Being Program.
Ольга Гавлицька
Community Relations Coordinator в InnoClub by Innovecs

За well-being відповідальні не лише члени команди, а й компанія. І коли бізнес мотивує не лише покращувати робочі показники та рости професійно, а й розвиватися особистісно — це прекрасно. У кожної людини є справа, яка надихає й насичує ресурсом — танці, біг, читання книжок, малювання чи подорожі.

Наша корпоративна культура заохочує поєднувати роботу з улюбленими заняттями.

Щоб інновексівці почувалися щасливішими, у компанії активно розвиваються понад 10 ком'юніті за інтересами, об'єднані під парасолькою InnoClub. Бігти марафони, грати в настільний чи великий теніс, займатися фітнесом чи опанувати шахи, пізнати mindfulness чи долучитися до cooking community — усе це веселіше робити в компанії однодумців.

Сергій Хандогін
Chief Technology Officer

Що цінно для мене, то це ініціативи для команди — наприклад, менторська програма чи ком’юніті за інтересами. Спільноти дають можливість соціалізуватися, займатися хобі, знаходити друзів у компанії. Усе це створює максимально сприятливу основу для спілкування, особистого і дружнього, а не суто формального.

Діалог відбувається на різних рівнях, між різними проектами як під час робочого процесу, так і поза роботою. Менторство в командах, допомога одне одному й обмін досвідом — у цьому втілюються цінності компанії.

Деякі ком'юніті InnoСlub відкриті не лише для членів команди. Наприклад, Running Community запрошує до занять всіх охочих айтівців.

0/5

Корпоративний TikTok

Розробники, які беруть активну участь у створенні роликів для TikTok, — це не вигадка, а реальність в Innovecs. Ростислав Килимчук впевнений, що й тут секрет успіху — в спільній творчості.
Ростислав Килимчук
Senior Software Engineer (Java)

Генерація контенту у TikTok сильно відрізняється від моєї основної діяльності, активує інші області мозку та допомагає сповна використати його потенціал. До того ж мені завжди подобався гумор, тож тут я займаюсь своїм хобі.

Створення нового ролику відбувається в три етапи: спочатку народжується ідея жарту. Потім разом з колегами шліфуємо ідеї в процесі обговорення. Цей етап — окремий вид мистецтва, бо у нас дуже крута команда: відкриті люди з неймовірним почуттям гумору, віддані ідеї створити щось варте уваги.

Останній, але не менш важливий, — процес фільмування, розміщення відео та отримання кайфу від результату. Бачити сотні тисяч переглядів, тисячі лайків та сотні коментарів — це справжнє задоволення. Більше надихають лише історії тиммейтів, які дізнались про Innovecs завдяки нашому TikTok та розпочали свою кар’єру в компанії.

Шукаєте не просто роботу, але й драйвову атмосферу та згуртовану команду? Прагнете не лише прокачувати робочі скіли, але й мати час та простір для саморозвитку? Тоді є всі шанси, що в Innovecs знайдете вашу dream job.

Якщо відчуваєте, що цінності та підходи компанії суголосні вашим — не баріться і подавайтесь на одну з відкритих позицій.

ТЕКСТ
Innovecs
Ілюстрації
Innovecs
Дизайн та верстка
Artycoders
Продюсер
Катя Глущенко
Менеджер
Яна Проценко
ПредставниЦЯ Innovecs
Марія Сорокіна
Паляниця, чмоня
і аналоговнєт
Хроніка війни у мемах та афоризмах
Фіча крешнулася на проді? Штош. Ми запиляли словник
айтівця, шеримо
ЩО Б ПОДИВИТИСЯ?
Редакція AIN.UA радить улюблені українські фільми
30 порад для бізнесу від успішних підприємців до 30