13:26 Технології Інвестиції Олександр Стрельников Ілон Маск заявив про продаж X за оцінки в $33 млрд. Угоду він провів зі своєю ж компанією xAI Оцінка xAI становить $80 млрд, а X — $33 млрд ($45 млрд за вирахуванням $12 млрд боргу), повідомив підприємець Ілон Маск.
11:30 Попнаука Серіали Анастасія Ковальова Другий сезон «Останніх із нас» і завершення «Розповіді служниці». Десять найочікуваніших серіалів квітня У квітні вийде значно більше гучних релізів, ніж було на початку цього року.
10:05 Бізнес Історії Валерій Лавровський Тверезі танці о шостій ранку: що таке ранкові рейви та чому вони стають популярними В Україні набуває популярності культура ранкових рейвів у кав’ярнях. Ми поговорили з організаторами про те, чому цей рух став настільки популярним.
28 бер Бізнес Анастасія Іванцова 193 млн рахунків відкрили в Україні фізособи та компанії — це на 4% більше, ніж торік Переважну більшість рахунків відкривали фізичні особи — майже 187 млн.
28 бер Новини Анастасія Ковальова Ubisoft створила дочірню компанію та передала їй Assassin's Creed й інші франшизи ігор. Дочку оцінили в €4 млрд У нову компанію інвестує китайський техногігант Tencent — €1,16 млрд, щоб придбати 25 % акцій.
28 бер Новини Анастасія Ковальова Мінцифра планує створити Реєстр реєстрів — що це Цей проєкт хочуть реалізувати вже цього року.
28 бер Бізнес Анастасія Керпань Акселератор для стартапів, гастровиставка та консультації від Дія.Бізнес — можливості для бізнесу AIN зібрав можливості та лекції для бізнесу.
28 бер Бізнес Заклади Анастасія Керпань «Татар Бунар» від Алекса Купера у Лондоні запрацює у тестовому режимі з 29 березня Офіційне відкриття заплановано на 9 квітня 2025 року.
Читайте також «Універсальної презентації не існує». Як захищати ідеї під час виступу, аби вас почули – колонка Андрія Шевчука Нові авторські колонки Як українському ІТ-бізнесу стати резидентом «Дія.City» у 2025 році. Коротко про аудит резидента «Дія.City» — 3 роки. Михайло Федоров про головні результати і плани простору
28 бер Новини Анастасія Ковальова Британський регулятор оштрафував сервіс OnlyFans на €1,2 млн через неточну інформацію про перевірку віку на платформі Регулятор каже, що компанія мала би повідомити про помилку швидше.
28 бер Новини Анастасія Ковальова Ілон Маск тиснув на генерального директора Reddit щодо модерації контенту на платформі — The Verge Мільярдер писав листи Стіву Гаффману про те, що користувачі блокують посилання на Х у сабредітах та погрожують співробітникам його департаменту урядової ефективності DOGE.
28 бер Бізнес Анастасія Керпань Бізнес пропонує створити реєстр ліцензованих продавців алкоголю, тютюну та інших підакцизних товарів Підприємці закликають владу посилити спільну боротьбу проти нелегальної онлайн-торгівлі