9 червня пройде День відкритих дверей у GoIT Neoversity. Івент для всіх, хто прагне здобути якісну фундаментальну вищу освіту, або ж покращити свої навички та вміння в IT.
Відповідаємо на найбільш популярні запитання про Open Day і не тільки.

Зображення: Neoversity

Аня: Хто організатор?

Open Day проводить Neoversity — інноваційний освітній проєкт EdTech-компаній GoIT, який вже 10 років на ринку професійної IT-освіти. За цей час вдалось сформувати потужну базу для забезпечення full-package навчання, завдяки якому кожен може набути вміння та навички відповідно до сучасних запитів у сфері IT та знайти роботу не лише в Україні, але й за її межами. 

Магістерські програми мають європейську акредитацію і розроблені спільно з EU освітньою платформою WOOLF. 9 червня Open Day Neoversity офіційно анонсує бакалаврську програму, яку зараз затверджують в Міністерстві освіти України.

Макс: Для кого цей захід? Кому буде цікаво відвідати?

  • абітурієнтам та їх батькам, які обирають ВНЗ для вступу і розглядають сферу ІТ;
  • всім, хто тільки хоче перейти в ІТ з інших галузей і не знає з чого почати;
  • для тих, хто працює в IT, але бажає підвищити свій рівень та мати гідну зарплату;
  • всім, хто хоче поглибити знання та стати справжнім профі.

Злата: Окей, це університет. Хто там вчиться?

Нині ступінь магістра у Neoversity здобуває понад 700 студентів.
Магістратура в Neoversity діє у співпраці з WOOLF (міжнародним інноваційним навчальним закладом, який створений по зразку Оксфордського університету), це забезпечує випускникам європейські дипломи.

Студенти Neoversity офіційно зараховані до європейської магістерської програми денної форми навчання. 

Зображення: Neoversity

Навчання триває 2 роки та передбачає складання 90 кредитів (ECTS) для здобуття ступеня магістра. Система ECTS — ще одна запорука того, що диплом буде визнано в більшості цивілізованих країн.

Навчання проходить на 4 факультетах:

  • Data Science & Data Analytics: навчання основ обробки даних, машинного навчання та аналітики big data.
  • Cyber Security: практики кібербезпеки, управління ризиками, криптографія і архітектура безпеки.
  • Software Engineering: вивчення розробки програмного забезпечення, веброзробки та управління проєктами.
  • Product Design & Human-Computer Interaction: практики з дизайну користувацьких інтерфейсів і досвіду користувачів.

Після закінчення будь-якого факультету студент отримає комплексну освіту IT-спеціаліста, матиме повноцінне, сформоване портфоліо, софт скіли, зможе претендувати на керівні позиції, вищу заробітну плату та вакансії у міжнародних компаніях.

Ваня: Звучить круто. А якщо хочу піти в ІТ після школи? Можна так одразу?

Бакалаврат — нова освітня програма Neoversity, яка стартує з нового навчального року. Про всі деталі щодо цієї програми розповімо на Open day — там відбудеться її офіційний анонс.

Наталка: На бакалаврат лише після шкільної лави?

Програма бакалаврату з Software Engineering в Neoversity підходить не лише для випускників, а й для випускників коледжів та світчерів (людей, які вже працюють в інших галузях, але хочуть змінити свою кар’єру та перейти в IT).

Зображення: Neoversity

Ромчик: Я звик до онлайну. Для навчання потрібно їхати кудись?

Весь навчальний процес відбувається онлайн на платформі LMS. Це власна розробка GoIT, освітня платформа для навчання, яка дозволяє автоматично перевіряти код студентів і робить процес онлайн-навчання гейміфікованим. Тут усе заточено під студента: конспекти, відео, домашки, автоперевірка коду, прогрес, дуелі, нагороди. 

Галя: Про університет тепер знаю. Що ще дізнаюсь на Open day?

  • експерти Neoversity розкажуть про full package вищу освіту в Neoversity: фундаментальні знання та офіційний диплом, проєктний підхід, кар’єрний супровід, IT English, Soft skills.
  • більше інформації про діючі програми магістратури та їх переваги;
  • можливість познайомитись з викладачами-практиками та менторами;
  • послухати виступи зіркових guest speakers та мотиваційні історії студентів магістратури;
  • про підтримку «Відділу Щастя», тощо.

Марк: «Відділ Щастя»? Це для кого?

«Відділ щастя» — для всіх і кожного. Всі студенти отримують підтримку від особистого «Менеджера Щастя», який слідкуватиме за академічним прогресом, мотивуватиме з першого дня і впродовж всього навчання, поділиться методами та техніками для покращення успішності, вирішуватиме організаційні питання, та створить комфортні умови для навчання та розвитку.

Зображення: Neoversity

Женя: Чи передбачає Open day програму зі спікерами?

Топ-експерти на Open day — зіркові спікери, практики IT, викладачі Neoversity, експерти провідних IT-компаній в Україні та за кордоном поділяться своїм досвідом та допоможуть знайти відповіді на важливі питання перед вступом.

Cеред тем програми Open Day:

  • Як знайти роботу мрії в провідних ІТ-компаніях? (Анастасія Ізотова, власниця HR-агенції, яка керує кар’єрним центром в GoIT Neoversity)
  • Чому варто навчатися в ІТ сьогодні, який напрямок буде актуальним в 2024? (Антон Чорний, ректор та викладач в GoIT Neoversity, CEO GoIT Global)
  • Чому програми для навчання створено за міжнародними вимогами ІТ-компаній і як обрано напрями і спеціалізації навчання Neoversity та чому  (Марина Літвінова, методолог навчальних програм Neoversity)
  • Чому правильна та постійна підтримка — 90% успіху? (Юлія Олійник, Scrum Master, Soft Skills expert, викладачка GoIT Neoversity)
  • Як допоможе магістратура Neoversity в кар’єрі спеціаліста ІТ? (Антон Кольвах, студент магістратури Neoversity)

Також у межах програми пройде панельна дискусія на тему «Тренди ринку IT 2024 в Україні та світі. Чи дійсно вища освіта потрібна для успішної карʼєри?», яку проведуть зіркові спікери GoIT Neoversity Віталій Нужний та Костянтин Магалецький.

Повна програма та реєстрація на Open Day за посиланням

Оля: А конкурси чи розіграші будуть?

На Open Day розіграємо MacBook та мерч Neoversity. А за реєстрацію даруємо стікерпак з NEOкотиками в Telegram.

Артур: Ще раз. Де? Коли? Це безкоштовно?

9 червня 2023 року, онлайн. Безкоштовно, потрібна лише реєстрація, щоб вмістити на платформі всіх охочих.

Марина: Де реєструватись?