Петро Порошенко та Костянтин Жеваго можуть не потрапити під санкції через ймовірні помилки у документі

13 лютого, 2025, 16:15 2098
Петро Порошенко та Костянтин Жеваго можуть не потрапити під санкції через ймовірні помилки у документі

Народний депутат Петро Порошенко і бізнесмен Костянтин Жеваго можуть не потрапити під санкції в Україні. У додатку до Указу Президента допустилися помилки. 

Про це пише журналіст-розслідувач програми Радіо Свободи «Схеми» Максим Савчук. 

Щодо Костянтина Жеваго, то в додатку до Указа некоректно вказали його рік народження.

«Якщо вони мали на увазі бізнесмена Костянтина Валентиновича Жеваго, то він народився у 1974 році, а не в 1957 році», — пише Савчук. 

Щодо лідера «Європейської солідарності» Петра Порошенка, то в документі також неправильно вказаний податковий номер — 11 цифр замість 10.

санкції проти порошенка
Скриншот з Додатку до Указу Президента № 81/2025

12 лютого під час засідання РНБО ввела санкції проти пʼятого президента Петра Порошенка; бізнесменів Ігоря Коломойського, Костянтина Жеваго, Геннадія Боголюбова, а також колишнього лідера забороненої «ОПЗЖ» Віктора Медведчука. 

Читайте більше: Держава хоче стягнути 157 млрд грн з компанії Жеваго

Читати більше