Кого варто слухати на Конгресі інформаційних сайтів

1578

Як цікаво писати та заробляти гроші? Про це 28 жовтня на VIII Конгресі інформаційних сайтів та міських порталів розкажуть кращі практики з медіа Швеції, Словаччини, Польщі та України.

Олександр Човган, президент RIA про дослідження WAN-IFRA та сівтові медіатренди

Серед них:

  • Гжегош Піхота, 2016 Гарвардський Університет, з презентацією «Зростання цифрових платформ та їх вплив на новинарну видавничу індустрію, управління ньоюзрумами та роботу журналістів».
  • Анна Колтунович, керівник проекту Wyborcza Live, Польща, найбільшої кампанії по зв’язку з передплатниками wyborcza.pl з презентацією «Налагодження, робота та результативність кампаній».
  • Вадим Макаренко, CEO BIGdata, Польща з практичним досвідом «Як збільшувати цільовий трафік вашого медіа за рахунок якісного маркетингу та контенту».

Кшиштов Мікульський, директор з розвитку Gazeta.pl про новтні технологіі в групі Agora

Слухати, дискутувати та знайомитися можна буде з понад 150 топами інформаційних сайтів та міських порталів. До кінця вересня ще можна встигнути зареєструватися за пільговою ціною – 1700 грн. При цьому другий та третій учасники від вашої компанії платять всього по 850 грн.

Таким чином, не лише ви отримаєте корисні практичні знання але й, наприклад, ваш керівник рекламної служби, маркетолог та редактор. Що повністю відповідає потокам – тренди, монетизація, маркетинг, контент.

Конгрес проводиться Асоціацією незалежених регіональних видавців України вже восьмий рік поспіль та став унікальним майданчиком для спілкування перших осіб інформаційних сайтів та міських порталів – між собою та з тими, хто платить ім гроші.

30 спікерів виступатимуть з 30-ти хвилинними доповідями. Це Зоя Казанжи, кращі фахівці з Platfor.ma, WebPromo, TNS, медіа-корпорація RIA, Ekonomika Communication Hub, Gemius. Повна програма — на сайті конгреса.

Якщо до 18:30 учасники будуть слухати спікерів, то далі – медійна after party для неформального спілкування старих друзів та нових знайомих. Традиційно – з вином та сирами.

Реєстрацiя можлива на e-mail: [email protected]

Вся програма

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск