Цепочка событий: События вселенной Marvel до «Мстителей: Финал», краткое содержание

«Мстители: Финал» — завершающая часть 10-летней истории киновселенной Marvel, которая в России выходит 29 апреля. Перед премьерой TJ напоминает о том, что происходило в двух десятках фильмов до этого — в формате последовательности основных событий. Начиная от Большого взрыва и заканчивая битвой с Таносом в 2019 году. Читать полностью…

Як пройти співбесіду у Кремнієвій долині: інструкція для продакт-дизайнерів

Останні п’ять років Андрій Коритцев працював дизайнером продуктів в Mixpanel і Plaid у Сан-Франциско. Протягом цього часу він відвідував численні співбесіди у різних компаніях, серед яких гіганти Google, Facebook, Dropbox, а також середні і маленькі стартапи. Два рази Андрій шукав і знайшов роботу, всі інші інтерв’ю були задля тренування або для того, щоб більше дізнатися про цікаві йому місця.

Отриманий досвід дозволив виявити певні закономірності і правила. Їх розуміння підвищує шанси успішного проходження співбесіди. Мова не про формальну сторону процесу, а виключно про взаємодію з людьми, які приймають рішення щодо найму. Цей текст – мануал для продакт-дизайнерів, які хочуть працювати у Кремнієвій долині. Читати повністю…

Не можу купити машину — зроблю!

У майстра по дереву та автоконструктора-самоука Володимира Вавілова з містечка Макарів була мрія – мати автомобіль, який вражатиме усіх довкола. І з 2015 року він почав його створювати, цей процес триває досі, втім усі в Макарові знають, біля якого двору стоїть вже відоме авто, яке рідко оминають без фотографії на згадку. Це шестиколісна машина, схожа на зореліт, на даху якого облаштувалася фігура Чужого. Автомобіль має вісім вихлопних труб, колісні диски з підсвічуванням, а в салоні встановлено кілька телевізорів. Автомобільні виставки готові власноруч приганяти до себе машину Володимира, адже саме біля неї завжди збирається найбільше відвідувачів. Читати повністю…

Как украинское сообщество Burning Man открывает “Дворец культуры “Куренивка”: что там будет

Мы искали помещение в первую очередь по площади. Нужно было не менее 1000 кв. метров, чтобы сделать ивент-зону и зону для мастерских.

Следующий критерий – хорошее транспортное расположение: рядом с метро и крайне желательно – на Подоле. Я сам подолянин, и это была мечта, которая сбылась.

У этого помещения интересная история. Это Киевский авторемонтный завод №12, который построили в 40-х годах.
Это был завод для обслуживания военной техники. После распада СССР он принадлежал Министерству обороны. Потом была череда приватизации, новых собственников. Сейчас собственник этого места – член комьюнити бернеров.

Мы знаем, что мы в этом помещении на несколько лет, но пока никто не знает точно на сколько. Здесь планируется строительство жилого комплекса, поэтому мы понимаем, что вкладываем не в стены, а в развитие комьюнити. Читать полностью…

Моє життя – реаліті-шоу

Оксана Шаварська – редакторка та сценаристка на телебаченні з 12-річним стажем. Починала кар’єру як кастинг-менеджерка талант-шоу, одним із завдань, яке тоді виконувала, було проведення інтерв’ю з потенційними учасниками проекту. «У мене було 20 хвилин, щоб з ними поговорити. Я ставила прості психологічні питання, наприклад, чи є батьки, яке найбільше розчарування, чого боїтеся?». Ідеальний герой, за словами Оксани, – це коли є талант та історія, цим людям простіше співчувати та вболівати за них.

«Я пам’ятаю, як до нас прийшов чоловік, хворий на рак, який мав померти через чотири місяці. Він хотів, щоб його маленький син пишався ним. Я запитала: «Що ви відчули, коли дізналися, що залишилось жити чотири місяці?». Сорому чи ніяковання при цьому не відчувала: «У якийсь момент у мене зникла мораль, причому не тільки в реаліті, але і в житті».

Ми говоримо з Оксаною, як відбувається досвід професійної деформації на телебаченні, та дізнаємося, чому її життя – це суцільне реаліті-шоу. Читать полностью…

Український Чак Норріс з Асканії-Нова: як це – бути директором головного заповідника країни

Взагалі, як природоохоронець я почав працювати ще на першому курсі, а на другому вже командував загоном по боротьбі з браконьєрством. Після цього я 12 років працював у молдавському державному заповіднику Кодри, де жив серед лісу. Туди мене взяли відразу після закінчення університету, за професією я орнітолог. Тому я суто «заповідна» людина. З природою я на «ви», а не на «ти», тому що я її дуже поважаю.

У якийсь момент заповідник Кодри став для мене вже маленьким, я був нагороджений почесною грамотою ЮНЕСКО. Тому шукав місце, де можу працювати більш широко і потужно.

Тоді мені надходило багато пропозицій безпосередньо на території України та Росії. Я знав, що Асканія-Нова проводить конкурс, а це ще й недалеко від місця мого народження – хутору Коза Запорізької області. Асканійці, судячи з усього, також зрозуміли, що місцевих кандидатур немає, тож можна спробувати й варягу здобути місце під сонцем. Читати повністю…

Це може врятувати життя: які вакцини потрібні дорослим

Кір, вітрянка та «свинка» – ті хвороби, заразитись якими у дорослому віці набагато небезпечніше, ніж у дитинстві. Вони можуть призвести до ускладнень та ізолюють від зовнішнього світу щонайменше на тиждень. Від цих захворювань можна захиститися вакциною.

Разом з імунологом та сімейною лікаркою розповідаємо про ті захворювання, захищатися від яких можна (і варто) вже у дорослому віці. Читати повністю…

Владыка мира: как империя Мердока строит нашу реальность

Медиаимперию Руперта Мердока называют «машиной пропаганды», но не в привычном нам смысле. Если в путинской России СМИ послушно обслуживают интересы власти, то Мердок сам формирует политическую повестку, приводит к власти политиков и влияет на их решения. Причем истинные масштабы его влияния гораздо глубже, чем может показаться: Мердок не просто сделал Трампа президентом или решил исход референдума по Брекзиту, но и сформировал реальность, в которой стали возможны Брекзит, стена на границе с Мексикой и марши «Объединенных правых». Читать полностью…

«Спадок у руїнах»: чому в Києві руйнуються десятки історичних будівель

Десятки будівель у центрі Києва перебувають в аварійному стані попри історичний статус. Серед них – історичні будинки на вулицях Щекавицькій, Грушевського та Андріївському узвозі, а також садиба Мурашка на Малій Житомирській, «Замок барона» на Ярославовому Валу й будинок Терещенка на бульварі Шевченка.

«Спадок у руїнах» – це проект програми «Схеми: корупція в деталях», присвячений 24 будівлям, які руйнуються в центрі Києва. Ми запитали в авторки розслідування Валерії Єгошиної, чому понад два десятки будинків перебувають у настільки поганому стані і хто за це відповідальний. Читати повністю…

«Робинзон Крузо» как учебник жизни

«Дон Кихот», «Гаргантюа и Пантагрюэль», «Исповедь» Руссо, да даже «Илиада» с «Одиссеей» — практически любой великий текст европейской традиции, отдаленный от нас исторически и культурно, современный человек может соотнести с собой, и чаще всего так и делает, не отдавая себе в этом отчет. Поэтому попробуем найти в классическом романе вполне конкретные — как иронические, так и серьезные — советы для жизни. В качестве образца для такого упражнения сам собою напрашивается «Робинзон Крузо» — книга, известная каждому с детства, но, как и любое произведение классической литературы, не такая очевидная, как может показаться на первый взгляд. Читать полностью…

Если вы уже все прочитали, а выходные еще продолжаются, тогда вам сюда, к нашим предыдущим подборкам. Приятного чтения и интересного отдыха! ?