Українці створили додаток, який дозволить більше не чекати на замовлення в закладах

1603

Команда розробників компанії Rawira створила мобільний додаток RestYou для ресторанів та їх гостей. Він дозволяє одночасно бронювати столик та замовляти страви ще до приїзду в ресторан. Додаток вже доступний для завантаження в Google Play та App Store, посилання є на офіційному сайті.

Користування додатком RestYou значно зменшує час при плануванні візиту та очікуванні замовлення в ресторані. По-перше, забронювати столик відтепер кожен може легко і зручно, онлайн та без дзвінків у ресторанах-партнерах RestYou. По-друге, разом із бронюванням столика користувач може замовити страви з меню додатку, оплатити онлайн і по приїзду отримати замовлення з мінімальним очікуванням.

Серед додаткових функцій — послуга «Заберу сам» та «Доставка» (від ресторанів-партнерів, в яких працює служба доставки). Користування додатком повністю безкоштовне. При оплаті замовлення через додаток сума в чеку буде такою ж як, як у ресторані. Додаткову комісію RestYou не стягує.

Наразі додаток працює лише в Києві. Найближчим часом планується запуск у Львові, Харкові та Одесі, а згодом й в інших містах України. Команда RestYou постійно працює над залученням до проекту цікавих ресторанів і запрошує їх до співпраці.

Представники команди кажуть, що RestYou — це місце, яке об’єднує відвідувачів та їхні улюблені ресторани. Проект створено для того, щоб українські ресторани ставали ще успішнішими, а кожен відвідувач відчув європейський рівень обслуговування під час планування відпочинку та важливих моментів життя.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск