Infopulse став партнером року Microsoft в Україні

2747

14-18 липня 2019 року у Лас-Вегасі відбулася щорічна подія Microsoft Inspire, де нагороджували партнерів компанії за досягнення у впровадженні інноваційних технологій на основі рішень Microsoft. Переможців відбирали з більш ніж 2 900 претендентів із 115 країн світу. З-поміж українських компаній перемогу здобув Infopulse

«Ми вважаємо за честь визнати Infopulse Партнером року Microsoft в Україні, Infopulse проявив себе як взірцевий партнер, який демонструє надзвичайну компетентність та інноваційність, допомагаючи клієнтам досягати більшого», — зауважує Гавріелла Шустер, корпоративний віцепрезидент підрозділу One Commercial Partner, Microsoft Corp.

C:\Users\Olena.Neskorodiana\Desktop\AIN\Ваня_Лас-Вегас_2.jpg

Ця нагорода визнає успішну співпрацю Infopulse з місцевим офісом партнерів та прогресивність рішень, які компанія розробляє на базі платформ Microsoft. 

Олексій Сігов, президент Infopulse, зауважує:

«Співпраця з Microsoft є ключовою для трансформації нашого бізнесу. Ми досягли важливого етапу у співпраці з Microsoft, розробляючи та вдосконалюючи наше сервісне портфоліо на базі платформи. Завдяки спільним зусиллям, Infopulse надає клієнтам комплексні рішення на базі технологій Microsoft та забезпечує тісне партнерство із клієнтами». 

Звання Microsoft Country Partner of the Year Award присуджуються компаніям, які протягом року продемонстрували значне зростання своєї клієнтської бази та прибутку, шляхом реалізації рішень на базі Microsoft Cloud для замовників. Номінанти, висунуті на цю премію, мають демонструвати ефективну співпрацю з локальним офісом Microsoft, показати інноваційність, конкурентоспроможність та зростання прибутковості бізнесу замовників, яких було досягнуто завдяки впровадженню таких рішень. 

Infopulse – сертифікований партнер Microsoft із 2004 року. Компанія відповідає найвищим вимогам у впровадженні технологій та рішень на базі Microsoft, забезпечує їхній повний життєвий цикл, а також надає консалтингові послуги. Компанія розробляє інтегровані рішення, які задовольняють ключові потреби замовників, підвищують ефективність і прибутковість бізнесу, сприяють інноваціям та трансформації компаній, забезпечуючи їхню гнучкість. Завдяки своїм експертизам Infopulse допомагає клієнтам розвивати свою конкурентну перевагу, масштабувати і адаптувати ІТ-інфраструктуру до потреб бізнесу та забезпечувати відчутні результати. 

Одним із основних сервісів компанії є платформа Azure для продуктів SAP, що допомагає мігрувати SAP-системи до хмари Azure із підвищеною швидкістю, зниженням витрат на технічні засоби навчання та зберігання. Об’єднавши зусилля Infopulse Cloud Service Line та SAP Competence Center, та завдяки тісній співпраці з Microsoft, Infopulse став єдиним вікном для повного циклу керованих сервісів Microsoft і SAP. 

З допомогою Microsoft Ukraine компанія Infopulse провела повномасштабну багатофазову міграцію SAP-платформи на Azure, замінивши DB з Oracle на SAP HANA для фармацевтичної фірми «Дарниця» – найбільшого виробника фармацевтичної продукції в Україні. «Дарниця» досягає значних успіхів у цифровій трансформації завдяки успішному запровадженню передових технологій. Керівництво фірми розпочало цифрову трансформацію своїх процесів, в межах якої Infopulse спільно з Microsoft виконав проєкт міграції з on-premise серверів на хмару. Це – перша міграція такого масштабу на ринку України. 

Крім того, експерти Infopulse виступили на конференції DEForum, де поділилися досвідом успішної реалізації кейсів digital-трансформації для фірми «Дарниця»: підвищення продуктивності бізнесу за допомогою трансформації IT-інфраструктури та міграції в Office 365, а також міграції SAP на Azure. 

Завдяки реалізації такого рішення у Infopulse з’явилася нова унікальна експертиза на ІТ-ринку України, яку компанія масштабувала в межах внутрішніх каталогів самого Microsoft: Azure Market Place, OCP. 

Самі ж замовники отримали низку переваг від імплементації рішення: 

  • Міграція на Azure дозволяє запустити віртуальне обладнання за хвилини та забезпечує рівень послуг із доступності віртуальних машин на 99,9% для всіх продуктів SAP.
  • Усі дані SAP зберігаються у високошвидкісних хмарних центрах даних.
  • Середовище для аварійного відновлення може миттєво налаштовуватися, не впливаючи на робоче середовище.
  • Значна економія витрат на зберіганні даних та апаратному забезпеченні.
  • Рішення повністю відповідає вимогам резолюції GDPR (Global Data Protection Regulation).

Багаторічна співпраця, унікальність і прогресивність рішень, сприяння розвитку бізнесу клієнтів – основа сервісів Infopulse, які було визнано та оцінено Microsoft на світовому рівні. 

Про компанію

Компанія Infopulse входить до складу скандинавської IT-групи EVRY і є міжнародним постачальником послуг у сфері розробки програмного забезпечення, системної інтеграції, управління IT-інфраструктурою та кібербезпекою. Надаючи повний цикл послуг та IT-консалтинг, Infopulse уже більше 28 років успішно допомагає клієнтам у 30 країнах світу трансформувати їхній бізнес. Використовуючи передові технології Cloud, AI, AR / VR, Big Data, Data Science, IoT, Blockchain та ін., компанія створює безліч можливостей для інновацій і масштабування підприємств, підвищує їхню ефективність та динамічність.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск