Команда волонтерів EPAM Ukraine завершує участь у проєкті з розробки мобільного застосунку «Дія»

9091

Український офіс EPAM Systems повідомляє про вихід застосунку державних послуг Дія з бета-тестування. Спільно із Міністерством цифрової трансформації України над цією розробкою працювала команда волонтерів компанії. Наразі розробники EPAM завершують свою участь у проєкті. 

З 6 лютого 2020 року мобільний застосунок «Дія» доступний для завантаження у Google Play та App Store. Упродовж грудня та січня додаток успішно пройшов бета-тестування, до якого долучилися понад двадцять тисяч українців. 

За три місяці роботи команда волонтерів ЕРАМ у партнерстві з Міністерством створила перший у країні мобільний застосунок для оцифрування державних послуг. Так, наразі у «Дія» реалізовано можливість завантаження на смартфон цифрових копій таких документів, як посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, які містяться у державних реєстрах Міністерства внутрішніх справ. 

Особливу увагу розробники приділили захисту персональних даних: авторизація здійснюється через BankID, сам застосунок побудовано відповідно до кращих практик індустрії, усі дані передаються та зберігаються на смартфоні користувача виключно у зашифрованому вигляді, посилена процедура автентифікації між додатком та сервером. Слід зазначити, що дані користувачів не зберігаються на сторонніх сховищах, а передаються транзитом через захищений хмарний сервер. Сервери EPAM для роботи «Дія» не використовуються. Для виявленя потенційних вразливостей мобільний додаток і його серверна частина пройшли кілька етапів перевірок, у тому числі тест на проникнення. 

Усього з боку EPAM до проєкту було залучено близько 35 спеціалістів-волонтерів, які працювали над «Дія» у вільний від основних проєктів час. Серед них: архітектори, інженери, тестувальники, аналітики, фахівці з кібер-безпеки. З кожним із волонтерів було підписано угоду про нерозголошення інформації. 

«Дія — амбітний та своєчасний проєкт для України, до якого долучилися спеціалісти EPAM на волонтерських засадах. Вони інвестували свій талант, час та досвід світового рівня. Ми сподіваємось, що співпраця ЕРАМ та Міністерства цифрової трансформації може стати прикладом і позитивним сигналом для інших учасників ІТ-індустрії. Наша країна має потужну технологічну експертизу і кожен спеціаліст сьогодні може використати свій потенціал для розвитку держави та покращення життя громадян», — коментує Юрій Антонюк, віце-президент EPAM, глава компанії у Центральній та Східній Європі

Розроблена експертами ЕРАМ архітектура застосунку дозволить додавати нові функції без суттєвих витрат. Команда волонтерів супроводжуватиме проєкт до кінця лютого. За цей час буде додано кілька нових опцій до додатку та завершено процес передачі знань державній ІТ-компанії — DIIA company. 

Про EPAM Systems

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013 року, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті та сторінці на Facebook

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск