«Укргазбанк» запустив віртуальну картку у мобільному додатку «ЕКОбанк онлайн»

2191

В умовах карантину державний «Укргазбанк» надає можливість українцям користуватися віртуальною карткою. Без візитів до банку, без потреби заповнення стосу папірців та жодного пластику – лише кілька кліків у мобільному додатку «ЕКОбанк онлайн», і віртуальна картка готова до розрахунків.

Окрім своєї очевидної екологічності та легкості у користуванні та замовленні, картка стане у нагоді клієнтам, які купуватимуть валюту онлайн – гроші одразу будуть зараховані на рахунок залежно від його валюти.

Чим ще особлива ця віртуальна картка?

Ось лише невеликий перелік її можливостей:

  • можна замовити в додатку у трьох валютах: гривня, долар США та євро;
  • на залишок коштів буде нараховуватися 12% річних у гривні, 1,5% річних у доларах США та 0,1% річних у євро;
  • картка активується та готова до розрахунків одразу в додатку;
  • безкоштовне зняття коштів в іноземній валюті;
  • максимальна безпека розрахунків в інтернеті.

Саме тому віртуальна картка – ідеальний інструмент для онлайн операцій та отримання додаткового доходу, а головне – не виходячи з дому. Жодного ризику для здоров’я, менше шкоди для екології та нуль витрат.

«Зараз ми рекомендуємо українцям користуватися банківськими продуктами саме дистанційно, мінімізуючи тим самим відвідування відділень. Це може бути наш мобільний додаток «ЕКОбанк онлайн», цілодобовий контакт-центр та чат-боти у месенджерах Facebook, Viber чи Telegram, а також Клієнт інтернет-банкінг для юридичних осіб. Сьогодні ж ми пропонуємо ще один справді ідеальний варіант – віртуальну карту, яка поєднала у собі всі найактуальніші можливості. Тож, будь ласка, залишайтеся вдома, замовляйте віртуальну картку і бережіть себе. Це дозволить нам якомога швидше повернутися до звичного і безпечного життя. І, звісно, віртуальна картка – чудова можливість зменшити кількість пластику, який шкодить довкіллю, розкладаючись десятки років. Тепер нашим клієнтам він просто не потрібен», — зазначив Голова Правління «Укргазбанку» Кирило Шевченко.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск