Cтартував прийом заявок на Ukrainian IT Awards 2020

1964

Стартував прийом заявок на найбільший в Україні конкурс, який щорічно відзначає професійні успіхи ІТ-фахівців в 11 категоріях — Ukrainian IT Awards 2020. Прийом заявок триває до 1 листопада, переможців організатори оголосять вже 4 грудня. 

В Україні працюють понад 185 000 IT-фахівців, які розробляють технологічні рішення для компаній по всьому світу. Саме завдяки ним провідна міжнародна організація Global Sourcing Association відзначила Україну найкращою країною-постачальницею ІТ-послуг до Великої Британії, а авторитетний американський бізнес-журнал Inc. включає українські компанії до переліку таких, що розвиваються найбільш динамічно. Чому ж ми так мало знаємо про наших айтішників, які стоять за численними технологічними досягненнями? 

Зовсім скоро Ukrainian IT Awards 2020 оголосить імена кращих з кращих IT-фахівців, які покажуть усій Україні про свої успіхи.

Хто може взяти участь у конкурсі

Цього року участь у конкурсі можуть взяти як IT-експерти особисто, так і команди та компанії. Кожен професіонал ІТ-сфери може номінувати себе в одній або кількох категоріях. 

Етапи конкурсу:

 • 21 вересня — 1 листопада. Прийом заявок від учасників в 11 номінаціях. Цього року є 2 види номінацій: індивідуальні та групові. На останні можуть номінуватись команди й компанії.
 • 2 листопада — 15 листопада. Оцінювання заявок конкурсантів командою кваліфікованого журі в кожній з номінацій. Вибір фіналістів та переможців.
 • 4 грудня. Оголошення результатів конкурсу, нагородження переможців.

Номінації IT Awards 2020

Командні:

 • Innovation-Research of the year
 • Impact of the Year

Індивідуальні:

 • Software ENGINEering
 • Quality Assurance
 • Management
 • IT-education
 • Infrastructure&DevOps
 • Design
 • Product Management
 • Business Analysis
 • Software Architecture

Як відбувається відбір учасників

1. Подача заявок на сайті проекту

Найголовніше на цьому етапі — детально і з прикладами розповісти про свій досвід. 

2. Первинне оцінювання заявок учасників

Заявки оцінює команда журі, у складі якої керівники провідних IT-компаній та галузевих організацій. Оцінювання конкурсантів триватиме з 2 листопада до 15 листопада 2020 року. Кожну номінацію оцінюють 5-7 топових експертів. 

3. Визначення фіналістів, нагородження переможців

За результатами оцінювання анкет, журі визначить топ-3 кандидати у кожній номінації, з якими проведе скайп-інтерв’ю та обере переможців. Фінал конкурсу та оголошення результатів відбудеться 4 грудня 2020 року.

Кандидатів оцінюють за такими основними критеріями:

 • Project/Product Evaluation — роль апліканта в проекті/продукті, який досяг високих результатів, що підтверджені відповідними метриками.
 • Best Practices & Industrial Standards Evaluation — найбільш ефективні підходи для розв‘язання задач в рамках проекту.
 • Innovation Evaluation — інноваційність проекту/продукту, його відмінність від аналогічних, які вже присутні на ринку. Члени журі звертають особливу увагу на технології, фреймворки, інструменти, нестандартні підходи.
 • Social Responsibility & Community Development — участь конкурсанта в соціальних проектах та досвід розвитку власних чи вже існуючих професійних спільнот.
 • Awards & Certification — наявність відзнак та професійних нагород.

«Ми раді виступати незалежним консультантом Ukrainian IT Awards 2020, тим самим підтримуючи розвиток ІT-індустрії в Україні. Впродовж багатьох років PwC інвестує у сферу технологій, зокрема, в технологічні інструменти, які ми використовуємо в аудиті. Люди, які захоплюються своєю справою, та їхні навички, підсилені потужними технологіями – це те, що рухає PwC сьогодні, і те, куди ми прямуємо у майбутньому», — коментує Олена Волкова, партнер PwC в Україні.

Хто організовує конкурс

Засновник та організатор Ukrainian IT Awards з 2012 року — компанія SoftServe. У 2017 році до організації конкурсу долучилась Асоціація IT Ukraine, яка у 2020 стала його основним організатором. 

«В цьому році конкурс Ukrainian IT Awards зазнав ряд змін, які дозволять нам його масштабувати. Ми розширили можливості для участі більшої кількості конкурсантів — номінацій наразі 11, серед яких з’явились і дві командні. Разом з партнерами зробили редизайн конкурсу та приділили окрему увагу об’єктивності результатів членів, за які відповідатимуть кілька десятків висококваліфікованих журі. Впевнені, що вже 4 грудня ми почуємо нові імена кращих IT-зірок України» — Костянтин Васюк, виконавчий директор асоціації IT Ukraine.

Цьогоріч незалежним консультантом з перевірки правильності підрахунку голосів виступає PwC в Україні. Design&Development партнер конкурсу — компанія Sense IT.  Банк-партнер Ukrainian IT Awards 2020 — UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Office-Partner конкурсу — Creative Quarter. Медіа-партнер – журнал «Бізнес». 

Інформаційні партнери Ukrainian IT Awards 2020: Lviv ІТ Cluster, Kharkiv IT-Cluster, IT Dnipro Community, Kyiv IT Cluster, IT Сluster Івано-Франківськ, IT Association Vinnytsia, Тернопільський ІТ Кластер, European Business Association, American Chamber of Commerce, 1991 Open Data Incubator, UNIT.City, Radartech, BazaIT, Startup Kyiv, iHub, Art of Business Analysis, Project Management Institute, ITVDN, CyberBionic Systematics, LAMPOVOE IT.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск