«А-Банк» став генеральним партнером футбольного клубу «Динамо Київ»

1395

Вже 13 лютого року гравці ФК «Динамо Київ» вийдуть на поле у ​​новій формі з логотипом мобільного додатку ABank24.

«Футбольний клуб «Динамо Київ» — це один з найяскравіших представників нашої країни у світі футболу, з великою історією перемог. Для нас велика честь виступити генеральним партнером футбольного клубу «Динамо Київ» та зробити свій внесок у розвиток українського футболу», — говорить голова правління «А-Банку» Юрій Кандауров.

«Перед київським «Динамо» завжди ставились найскладніші завдання – вже понад 80 років команда бореться за першість в усіх турнірах, в яких бере участь. Партнери, які нам у цьому допомагають, теж мають бути першими у своїй галузі або прагнути цього. Упевнений, що з новим генеральним партнером ми зможемо зробити крок уперед до нових футбольних вершин», — зазначає президент ФК «Динамо Київ» Ігор Суркіс.

Сторони впевнені, що співпраця буде взаємовигідною й успішною як для «Динамо Київ», так і для «А-Банку». Банк розраховує побачити в рядах своїх клієнтів всіх уболівальників футболу і просто цінителів актуальних фінтех-рішень.

Про А-Банк

«А-Банк» представлений на ринку банківських послуг понад 25 років. Послугами Банку користується понад 1,6 млн клієнтів. Банк пропонує широкий спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам. Основна мета банку — надання сучасного і технологічного сервісу в режимі онлайн за допомогою зручного інтернет-банкінгу АВаnk24. Банк широко представлений у всіх регіонах України — 232 відділення готові надати якісний сервіс кожному клієнту. За новинами «А-Банку» стежте на офіційних сторінках Facebook, Instagram, Youtube, TikTok.

Про «Динамо Київ»

Футбольний клуб «Динамо Київ» є визнаним у світі лідером українського футболу. Команда має унікальну історію перемог та футбольних рекордів, багато з яких вже нікому не вдасться перевершити. Київське «Динамо» — єдина команда на пострадянському просторі, яка завжди боролася за найвищі нагороди та ніколи не втрачала свого місця в еліті. Сьогодні «Динамо» виступає одразу у трьох турнірах, за підсумками яких має нагоду вже навесні вчергове поповнити колекцію своїх титулів та трофеїв. Вихованці «Динамо» тричі ставали володарями «Золотого м’яча». Футболісти «Динамо» завжди були та є основою національної збірної України. І головні перемоги у «Динамо» ще попереду.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск