Отримати роботу за 4 години: Parimatch Tech запускає Hiring Week

1456

Світ рухається швидше, ніж ринок праці — іноді пошук роботи може розтягнутися на місяці. Parimatch Tech хоче знайти своїх людей без зайвих розмов та скринінгів — тому запускає Hiring Week. Це масштабна ініціатива із залучення нових членів команди: компанія шукає DevOps, Python та .Net-спеціалістів рівня Middle та вище і готова запропонувати офер уже за 4 години від проходження співбесіди. 

«Такий формат вигідний для претендентів. Ми нині працюємо в умовах, коли часу дуже мало, а інформації все більше. А Hiring week — це якраз той компактний формат, що дозволяє швидко здобути всю необхідну інформацію про компанію і отримати офер у найкоротші терміни», — зазначає Григорій Бакунов, VP of Technology в Parimatch Tech.

Parimatch Tech розробляє технологічні й маркетингові рішення в індустрії ігор та розваг із R&D-центрами в різних країнах. Члени команди можуть працювати в офісі чи віддалено, обирати бенефіти під себе — спорт, здоров’я та інші сервіси — розвиватися професіонально й особистісно завдяки корпоративним програмам. 

«Ми віримо, що ця ініціатива допоможе нам залучити найкращих талантів, а також підвищить упізнаваність бренду. Наша перевага в тому, що ми не маємо географічних кордонів, дистанційна робота їх стерла. У колективі є команди з багатьох країн, і ми готові залучати нових спеціалістів у різних частинах світу. Різний досвід, різна культура, різні погляди — це ще одна перевага як для бренду, так і для фахівця», — підкреслює Рената Карпенко, Head of Talent Acquisition в Parimatch Tech

Щоб долучитися до команди Parimatch Tech, кандидат має заповнити форму на сайті, прикріпивши CV, до 24 вересня. Далі представники компанії зв’яжуться зі спеціалістом та організують інтерв’ю — рішення буде відоме вже за кілька годин після співбесіди. Якщо станеться match, кандидат отримає джоб-офер без додаткових обговорень та тестів.

Серед .Net розробників бренд шукає спеціалістів зі знанням .NET Core та ASP.NET Core, досвідом роботи з SQL, NoSQL та загальним досвідом у відповідному розробленні від трьох років. Для DevOps необхідні знання Kubernetes та service mesh, досвід роботи з Linux та Git і загальний досвід понад два роки. А Python-розробникам потрібно чотири роки досвіду роботи з технологією, а також два роки — з MapReduce чи MPP. 

Перед Hiring Week Parimatch Tech 13 вересня проведе Hiring Week Intro — Q&A-сесію, де організатори поділяться необхідною інформацією і дадуть відповіді на питання.

Реєстрація та збір CV у відповідній формі на сайті триватимуть до 24 вересня включно. 

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск