Монтуємо кондиціонер прозоро: як дізнатися точну вартість та заощадити не у «високий» сезон

Процедура встановлення кондиціонеру в помешканні або офісному приміщенні може видатися надскладною, особливо наприкінці весни та влітку, коли бригади монтажників перевантажені замовленнями, а ціни стрімко йдуть угору. До того ж, дізнатися фінальну вартість комфорту наперед практично неможливо – точний розрахунок зазвичай пропонується компаніями в індивідуальному режимі, без можливості порівняння. Окремим «сюрпризом» можуть стати і послуги зі встановлення, які не входять до стандартного прайсу. 

Секретів від клієнтів не має бути – так вважають у компанії Vencon і пропонують самостійно визначити точну вартість монтажу та оцінити загальні витрати на встановлення кондиціонеру за допомогою калькулятора на сайті.

Які основні переваги?

Калькулятор монтажу від Vencon пропонує пройти 8 кроків, до яких закладено близько 17 особливостей. Всі вони впливатимуть на остаточну ціну встановлення кондиціонера. Також сервіс містить підказки, завдяки яким стає зрозумілим значення окремих пунктів та їхня доцільність в процесі вибору обладнання. Наприклад, якщо існують альтернативні варіанти розміщення кондиціонера в межах приміщення, за допомогою калькулятора легко порівняти вартість монтажу у всіх випадках. Також він може стати у нагоді для оцінки майбутніх витрат на початковій стадії ремонту.

Важливо, що сервіс не вимагає у користувача жодних особистих даних та не наполягає на зв’язку з експертом для визначення остаточної вартості. Натомість компанія Vencon пропонує додаткове консультування щодо вибору кондиціонера чи його монтажу за бажанням клієнта.

Як працює калькулятор?

Спершу сервіс пропонує визначитися з потужністю кондиціонера, яка безпосередньо пов’язана з орієнтовною площею приміщення. Наступним кроком з’ясовується приблизна відстань між внутрішнім та зовнішнім блоком по стіні, на якій буде прокладено магістраль, а також необхідність використання декоративного коробу для її маскування. У випадку, якщо на шляху прокладення магістралі до зовнішньої стіни є додаткові стіни чи перегородки, на наступному кроці необхідно вказати метраж для буріння відповідних отворів. Також враховуються додаткові чинники для зовнішнього монтажу — наявність корзини для зовнішнього блоку, утеплення чи інших складних конструкційних елементів фасаду. Оцінюються й параметри вікна, з якого буде виконуватися монтаж — замалий розмір отвору чи його відсутність призведуть до необхідності використання драбини для встановлення з землі (висота монтажу до 6 м) або до залучення промальпініста.

Оскільки стандартне підключення електрики передбачає 3 м додаткового кабеля, на наступному кроці необхідно уточнити відстань від кондиціонера до розетки та необхідність у декоративному коробі для цього підключення. 

Окрім цього на вартість впливатимуть наявність в будинку ліфта та поверх, на який необхідно буде підіймати обладнання для монтажу за його відсутності. 

Заключний крок калькулятора визначає необхідність монтажу в місті (зараз Київ чи Одеса, виїзд безкоштовно), або ж передмістях, де для розрахунку зазначається відстань виїзду в кілометрах.

Підсумок роботи калькулятора монтажу кондиціонера Vencon — клієнту надається інформація стосовно вартості стандартного монтажу, а також додаткових матеріалів і робіт із загальною сумою в грн. Також є можливість надіслати звіт собі на пошту, завантажити комерційну пропозицію в форматі PDF чи за допомогою кнопки замовити додаткову консультацію в телефонному режимі.

Чи варто встановлювати кондиціонер саме зараз?

Замовити встановлення кондиціонеру восени — досить продуманий крок для тих, хто звик заздалегідь планувати вдосконалення власної оселі чи офісу та заощаджувати кошти. Також в цей сезон час замислитися про інверторні моделі, які не лише ефективно охолоджують, а й обігрівають помешкання. Остаточно визначитися з вибором та точно прорахувати супутні витрати на послуги якісного монтажу допоможе калькулятор від Vencon. До того ж, при замовленні кондиціонера в інтернет-магазині компанії на монтаж надається додаткова знижка.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск