VRP Consulting відкриває нові офіси і активно набирає Salesforce-розробників

VRP Consulting продовжує збільшувати список країн в яких надає послуги у сфері розробки ПЗ, консалтингу і системної інтеграції. В Таїланді компанія відкриває перший офіс. В додаток до Кракова в Польщі філіал компанії ще відкривається у Варшаві. VRP Consulting зараз — це 16 офісів в 12 країнах, в яких працює 600+ талановитих співробітників. В Україні офіс VRP Consulting відкрився в червні. З того часу він активно розвивається і набирає співробітників. 

«Стратегічне рішення компанії дозволяє нам продовжувати експансію на світовому ринку. І ми як Salesforce Platinum Consulting парнетри та одні із 9 PDO-експертів у світі завжди шукаємо нові шляхи для досягнення успіху наших клієнтів за допомогою інновацій. Ми досягаємо успіху в об’єднанні Salesforce-експертів по всім нашим регіонам та пропонуємо круті проекти для співробітництва», — прокоментував новину СЕО та засновник VRP Consulting Роман Мєдвєдєв.

«Це неймовірний час для VRP в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Побудувавши повноцінний центр розробки, ми зможемо краще розуміти потреби клієнтів у регіоні та охопити більше часових поясів», — прокоментував новини компанії керуючий директор VRP Asia Pacific Bret Michaelsen.

«Я вражений тим, що ми відкриваємо офіс у Варшаві. Наші команди розробки, тестування зростають з неймовірною швидкістю. Це надає нові можливості для VRP Consulting і, найголовніше, для наших клієнтів», — поділився емоціями керуючий директор Центральної та Східної Європи Wojciech Malinowski.

Також в компанії є чудова новина для всіх Salesforce-фахівців, хто бажає розвиватися і працювати в VRP Consulting. З 4 по 8 жовтня компанія влаштовує Hiring Week. Протягом тижня VRP буде проводити співбесіди із Salesforce-розробниками та пропонувати роботу протягом доби після інтерв’ю. На тих, хто прийме офер, чекає приємний бонус.

Про компанію VRP Consulting

VRP Consulting — міжнародна ІТ-компанія заснована в 1998 році у Сан-Франциско. Компанія є повнофункціональним платиновим партнером і консультатном платформи Salesforce, а також Impact Partner, Tableau Partner та експертом в області аутсорсингу розробки продуктів (PDO). У 2020 році компанія отримала нагороду Partner Innovation Award у сфері виробництва, у VRP Consulting є досвід та знання для надання інноваційних рішень клієнтам усіх розмірів, локацій та галузей.

Дізнатись більш детально про те як ми можемо допомогти вашому бізнесу стати краще із Salesforce можна на сайті.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск