«L'Oréal Україна» продовжує співпрацю з акселератором Sector X
Акцент на інновації та підтримку стартапів: такий напрям вважають пріоритетним у Групі L'Oréal. Нещодавно у компанії створили венчурний фонд для підтримки молодих підприємців та їхніх проектів.
Фонд супроводжує молоді стартапи та інвестує в компанії з високим потенціалом. В Україні ж на початку 2020 успішно стартував індустріальний трек BeautyTech з Sector X на базі UNIT.City. В компанії анонсують: співпраця з українським Sector X продовжується, і зовсім скоро варто чекати на анонс пошуку нових проектів.

Які стартапи вже перетворюються на масштабні бізнеси, і як це працює в Україні — розповідаємо у спільному спецпроекті з «L'Oréal Україна».
Як все починалось:
У 2018 році група L'Oréal створила глобальний корпоративний фонд венчурного капіталу для того, аби супроводжувати інноваційні стартапи у розвитку їх бізнесу. Фонд BOLD (Business Opportunities for L'Oréal Development) ставив за мету інвестувати в нові бізнес-моделі в галузі маркетингу, досліджень та розробок, цифрових технологій, роздрібної торгівлі, логістики та екологічного паковання. В компанії є значний досвід наставництва, тому в L'Oréal переконані, отриманий досвід допоможе підтримувати стартапи.
Представники фонду акцентують: створили його насамперед для обміну досвідом, та готові надавати фінансову підтримку перспективним стартапам, зберігаючи при цьому їхню автономію. Такий крок — логічне продовження стратегії компанії, мета якого — поєднати досвід L'Oréal з екосистемою підприємців-ентузіастів у секторі краси, щоб разом задовольнити нові потреби та прагнення споживачів у цій сфері.

З 2005 року, L'Oréal вдвічі скоротила об'єм води, що використовується на заводах та розподільчих центрах, а до 2030 анонсують, що 100% технічної води на заводах буде перероблятись та використовуватись повторно, тому, традиційно, особливу увагу компанії отримують проекти, пов'язані зі скороченням споживання енергії та водних ресурсів, екологічним пакованням, боротьбою із забрудненням пластиком.
Наша місія — розширити можливості молодих підприємців у галузі б'ютітех, допомагаючи їм перетворити своє бачення на масштабований бізнес. Створення нашого власного корпоративного венчурного фонду — це логічний крок, який завершує чинне партнерство з фондами та інкубаторами й дозволить L'Oréal інвестувати в перспективні концепції краси на ранній стадії
Жан-Поль Агон
Президент та Голова правління групи L'Oréal
У 2020 році L'Oréal інвестувала у створення платформи соціальних продажів Replika Software. Як платформа для продажів «під ключ», програмне забезпечення Replika дозволяє брендам в будь-який час активізувати свою мережу соціальних продавців для продажу в інтернет просторі.

У компанії зазначають: соціальна комерція — перспективний напрям, який вже сьогодні дозволяє споживачам, інфлюенсерам, експертам та продавцям представляти бренди та товари на соціальних платформах за допомогою таких форматів, як онлайн-шопінг, прямі трансляції тощо.
Які проекти вже співпрацюють з BOLD
Сьогодні електронна комерція вже становить 25% наших прибутків. Наша мета — створити здорову та динамічну екосистему онлайн продавців у сфері краси
Асміта Дубе
Директорка з цифрової трансформації компанії L'Oréal
LanzaTech і Total: паковання зі викидів вуглецю
Логічним продовженням екологічної кампанії від L'Oréal стала колаборація з LanzaTech і Total. Все почалось з того, що фахівці проекту розробили механізм, який може перетворювати промислові викиди вуглецю на етанол. Завдяки інноваційному процесу дегідратації, розробленому спільно з IFP Axens, LanzaTech виготовляє пляшку із вуглецевовмісних викидів, що має ті ж технічні характеристики, що і звична сировина для паковання.

Сьогодні компанія вже почала інвестувати у розробку більш екологічних рішень для паковання продукції, в Україні на ринку вже присутнє паковання тубів із паперу брендів Garnier, La Roche Posay, Vichy. А до 2025 року в рамках програми сталого розвитку «L'Oréal в інтересах майбутнього» 100% пластикового паковання Групи будуть придатними до багаторазового використання, вторинної переробки або компостування.
Протягом багатьох років у L'Oréal співпрацювали із зовнішніми інкубаторами для заохочення технологічних інновацій. Натомість у MYT (Make Your Technology) знайшли рішення для розвитку внутрішнього процесу інкубації.

У просторі для спільної роботи площею 800 м² команди з регіону EMEA (Європа, Близький Схід, Африка) можуть скористатися перевагами передових технологій (роботів, 3D-принтерів, віртуальної і доповненої реальності). Мета проекту — надати командам усі засоби та інструменти, що дозволять їм створювати прототипи і розробляти свої проекти, розгортати їх у міжнародному масштабі.
MYT — внутрішній інкубатор для виробництва та постачання
L'Oréal BeautyTech Atelier та Station F
STATION F — найбільше у світі стартап-містечко, засноване французьким підприємцем Ксав'єром Ніелем у Парижі. Ще восени 2017 року L'Oréal стала одним із перших партнерів STATION F, запустивши свою програму акселераторів у сфері краси.

Команда L'Oréal проводить глибокі інтерв'ю з кожним стартапом, щоби разом визначити їх цілі та запропонувати кожному засновнику наставника L'Oréal. Метою наставництва є надання стартапу стратегічних порад протягом усієї програми, обмін досвідом щодо ринку краси, маркетингу та інновацій.
Також співпрацює з L'Oréal провідний цифровий акселератор та інкубатор, що базується в Лондоні. Мета такої співпраці — створення нового покоління персоналізованих та інноваційних косметичних продуктів, пристроїв та цифрових послуг.

У L'Oréal впевнені: завдяки стратегічним інвестиціям у Founders Factory, провідну світову фігуру в Лондоні, сфера краси вийде на принципово новий рівень та дозволить розширити мережу користувачів.
Founders Factory
Стартапи, які працюють в межах цього треку, отримують покрокову акселераційну програму, розроблену на основі кращих світових практик, можливість регулярно переймати експертизу та отримувати зворотний зв'язок про продукт від представників L'Oréal, а також лекції, воркшопи від українських та міжнародних експертів, доступ до екосистеми UNIT.City.

За результатами 2020 року «L'Oréal Україна» продовжила співпрацю зі стартапом Supplio та користується першим модулем автоматизованої CRM-платформи для поповнення запасів товарів для косметичної галузі. Акселерація стартапу Supplio на треку дала поштовх до вступу стартапу в американський акселератор Propellant Lab.

Подати заяву на участь в акселераційній програмі у 2021 році необхідно на платформі. Приймаються як готові рішення, так і стартапи на стадії ідеї, які створюють інноваційний продукт або сервіс у сфері краси, здатні зробити революцію у галузі, та екологічні рішення у напрямку сталого розвитку для косметичної індустрії.
На початку 2020 акселератор Sector X на базі UNIT.City заявив про запуск індустріального треку BeautyTech. Партнером напряму стала компанія «L'Oréal Україна».
Як це працює в Україні?
ТЕКСТ
Яна Бондаренко
ПАРТНЕР
Матеріал підготовлено за підтримки L'Oreal
Що це означає?
ВЕРСТКА
Світлана Волчкович
ПРОДЮСЕР
Яна Проценко
ФОТО
L'Oréal Україна
Катерина Ануріна
ПРЕДСТАВНИК L'ORÉAL
Матеріал виготовлено за підтримки рекламодавця
Під час використання матеріалів сайту обов'язковим є наявність гіперпосилання в межах першого абзацу на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням бренду видання AIN.UA. Матеріали з позначками «Новини компаній», PR, «Спецпроект», «Промо» і «Блоги» публікуються на правах реклами.
© 1999-2021 AIN.UA