Релокейтнутися в Лондон чи заснувати стартап в Україні: обери та побудуй кар’єру в IT, як це зробила команда Universe (гра)
Запустити свій стартап або розпочати власний успішний бізнес? Обрати корпорацію з гучним ім’ям чи податися на мідл-позицію після керівної? Важко вибрати, чи не так?
РЕЛОКЕЙТНУТИСЬ В ЛОНДОН, ПІТИ В МАРКЕТИНГ АБО ПОДАУНШИФТИТИ:
Ми поспілкувалися з командою Universe – продуктовою IT-компанією, що входить до екосистеми Genesis та створює корисні застосунки в категорії Business&Utilities і казуальні ігри для користувачів у всьому світі та інвестує у власний R&D-center. Наші герої у різний час обрали свої напрями для розвитку кар’єри та успішно її побудували, але щоразу вони стояли перед складним вибором, який мав кардинально змінити їхнє життя.
Після проходження гри на тебе чекатиме інформація про відкриті позиції в команді Universе у різних напрямах — маркетинг, дизайн та аналітика.
Пройшовши квест-гру, засновану на реальних подіях, ви дізнаєтеся про особисті історії СЕО, CMO, Head of Game Department компанії Universe. У свій час вони прийняли рішення, що призвели до радикальної зміни їхньої кар’єри та вражаючих результатів.
Обирає між власним автобізнесом, юриспруденцією та розробкою
Продав свою першу гру в 12 років
Мріє стати ведучою новин