Додаток “Аватар Українця” вийшов у лідери Google Play

Читати на RU

У Google Play з’явилася програма-клон сервісу «Єдині», на якій можна було створити з набору заготовлених шаблонів патріотичний аватар. Автором проекту є Ганна Костенко, і, за її словами, додаток «Аватар Українця» не має жодного відношення до виконаної нею роботи на сайті «Єдині». Я автор проекту, ми розробили сайт. А до додатку не маємо відношення. Його автор не отримував згоди на використання даних і те, що він використовує наші ресурси, не є правильно», — повідомила вона AIN.UA.

Тим не менш, це не завадило застосуванню увійти до топ новинок у Google Play. Усього за тиждень його завантажили понад 10 000 користувачів.

Аватари від Ганни Костенко стали популярними не лише серед українців, а й громадян інших держав, які хочуть висловити солідарність із Україною. Цьому сприяє величезний вибір прапорів для фону. Серед них є прапори країн, які не визнають нової української влади. Наприклад, російська.

Мобільний конструктор патріотичних аватарів здобув велику кількість вдячних відгуків та коментарів, отримавши оцінку у 4,8 зірки. З його допомогою прямо зі смартфона можна створити собі аватар, обравши елементи образу із запропонованих шаблонів і поділитися творінням у соціальних мережах, або зберегти на пристрій, щоб потім відправити комусь SMS або MMS.

Втім, деякі програми працюють некоректно у співпраці з “Аватаром Українця”. Наприклад, Instagram та “ВКонтакте” можуть зупинятися, і опублікувати в них аватар не вдасться.

У додатку також можна робити випадкові аватари, яких генерується безліч. Серед них можуть траплятися досить кумедні, на кшталт вусатих дам на тлі італійського прапора.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук