Безкоштовні курси програмування від українських IT-компаній

Читати на RU

Ми неодноразово писали про те, де в Україні можна безкоштовно навчитися програмувати. Крім цивільних і благодійних програм від різних фондів та IT-кластерів, є ще й комерційні починання. За ними, як правило, стоять безпосередньо роботодавці. DOU склав список аутсорсингових і продуктових компаній, які пропонують айтішникам-початківцям першу роботу, а ми виокремили тих, хто готовий ще й безоплатно навчити перебіжчиків в IT. Усього таких вийшло десять, а ще одні ми додали від себе. У добірці – безкоштовні курси програмування від провідних компаній на ринку.


З безкоштовними курсами, актуальними у 2021 році можна ознайомитися за посиланням. Великі українські IT-компанії пропонують не лише комплексні курси, а й стажування. У зв’язку з пандемією коронавірусу, компанії переважно пропонують навчання в онлайн форматі. У списку пропозиції від EPAMBinary Studio AcademyШ++InoXoft та інших.


AltexSoft

Безкоштовні курси з вивчення сучасних технологій розробки (.NET) для початківців і просунутих фахівців проходять у Кременчуці, на базі кафедри інформаційно-керуючих систем Кременчуцького Національного Університету ім. Михайла Остроградського. Доступні напрямки: Front-end, Javascript, .NET, jQuery.

Бесплатные курсы программирования-1
Безкоштовні курси програмування

Навчання відбувається з листопада по червень, тривалість – 8 місяців. Новий набір на курси проводитиметься влітку. Випускникам курсів світить не тільки проникнення в омріяну сферу IT, а й оффер від AltexSoft у Львові, Харкові чи Кременчуці.

Apriorit

Курси для нещодавніх випускників і студентів старших курсів проходять у Дніпропетровську в офісі компанії, однак підходять вони тільки для носіїв початкового рівня мови С++, причому зі знанням англійської мови.

Це двомісячні безкоштовні курси, проходять тричі на тиждень у другій половині дня. Програма навчання складається з двох частин: лекції та практичні домашні завдання. Кожен студент має можливість взяти участь у реальному проєкті. Після закінчення курсів кожен студент отримує сертифікат зі списком пройдених тем.

Binary Studio

Двомісячні онлайн-курси за напрямками JavaScript, .NET, PHP відбуваються влітку – з липня по серпень. На навчання доведеться приділяти щонайменше 7-8 годин на день, а для написання вступного тесту, щоб потрапити до набору, треба володіти знаннями з об’єктно-орієнтованого програмування, баз даних, web, а також .NET, PHP або JavaScript (один із трьох напрямів).

Бесплатные курсы программирования-2
Безкоштовні курси програмування

Академія складається із серії онлайн-лекцій та розробки реального проєкту за методологією Scrum. Найкращі студенти зможуть приєднатися до команди Binary Studio після академії.

DB BEST Technologies

Курси за спеціальностями iPhone і .NET проходять у Харкові і тривають три місяці. На навчання кандидатів приймають за результатами технічної співбесіди. Щоб подати заявку і стати учасником програми, необхідно вислати резюме на одну з відкритих вакансій компанії. Найкращим студентам пропонують працевлаштування в компанії.

EPAM Systems

Бесплатные курсы программирования-3
Безкоштовні курси програмування

Тренінг в EPAM Systems – це, скоріше, можливість підвищити свою кваліфікацію в обраній дисципліні, ніж вивчити її з нуля. Навчання також орієнтоване на студентів старших курсів технічних спеціальностей і триває кілька місяців. Участь у програмах можлива тільки після проходження відбіркового тестування, яке проводиться двічі на рік – у лютому та вересні.

Курси від EPAM проходять у Києві, Львові та Харкові. Напрями підготовки: Java, .Net і тестування (ручне й автоматизоване). На курсах учасникам пропонують не лише знання та досвід, а й можливість працевлаштуватися в одній із найбільших аутсорсингових компаній в Україні – EPAM Systems.

GlobalLogic

Факультативні курси для студентів 3-5 курсів технічних спеціальностей GL BaseCamp проводяться на базі профільних технічних вишів за підтримки компанії GlobalLogic у Києві, Харкові, Львові. Напрями: C#, C++, QA, Java. Тривалість курсів становить близько трьох місяців. Зустрічі з викладачем відбуваються 2-3 рази на тиждень, проте основний акцент робиться на самостійну роботу над практичними завданнями.

Для вступу необхідні хороші теоретичні знання з предмета. За підсумками курсу найкращі випускники можуть бути рекомендовані на trainee-позицію в один із проєктів GlobalLogic.

Intersog

Навчання для всіх охочих відбувається в Одесі на базі офісу Intersog. Раніше компанія запустила безкоштовний курс з Android та iOS, а 29 квітня оголосила початок набору на новий безкоштовний курс JavaScript. Курс є міксом теорії та практики і триває 3-4 місяці.

Заявки на прохождение первичного тестирования на курс по JavaScript принимаются до 1 июня 2015 года. По завершении обучения лучшие студенты проходят интернатуру на одном из проектов компании, и при условии успешного прохождения получают работу в компании.

Materialise

Materialise Academy – практична програма навчання та стажування для випускників і студентів старших курсів. Заняття з С++ проходять у Києві. За два з половиною місяці група проходить інтенсивне практичне навчання, включно з написанням спільного проєкту в реальних умовах. Податись у новий набір можна до 31 травня. З кожної групи 5-8 осіб, як правило, отримують оффер у Materialise.

PortaOne

Компанія пропонує два варіанти курсів: факультативи для студентів на базі вишів, а також спеціальний курс формування та розвитку необхідних навичок розробника ПЗ Become a Developer для випускників та айтішників-початківців на базі офісів компанії. Учасникам спецкурсу навіть виплачується невелика щомісячна винагорода за весь період навчання – бонус за те, що люди віддали перевагу заняттям, а не літньому відпочинку, оскільки курс Become a Developer проходить влітку.

Найуспішніші учасники програми отримують реальне запрошення на позицію молодшого розробника без співбесіди з правом працювати half-time до кінця терміну навчання в університеті. Курси проходять у Києві, Чернігові та Сумах.

TEAM International

Курси для студентів 4-5 курсів і випускників проводяться в Харкові в напрямках Java, .NET, QA та інших. Навчання триває 3-4 місяці, заняття проходять тричі на тиждень і складаються з лекцій і практичних завдань з написання проєкту. Для вступу на курс необхідно мати базові технічні знання та бажано володіти англійською мовою на рівні не нижче Pre-Intermediate. Найкращі студенти за підсумками курсу будуть запрошені до штату TEAM International.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук