Торговий майданчик Aukro.ua закрили

Читати на RU

Аukro.ua припиняє роботу в Україні. З 1 жовтня 2016 року він закривається, а всі підприємці, які працюють на ній, переводяться на інші торгові майданчики групи компаній EVO.company. За даними редакції, це було рішення акціонерів з Naspers. AIN.UA розповідає чому майданчик Aukro.ua закрився.

В офіційному повідомленні основною причиною називається рішення керівництва компанії перевести покупців і продавців Aukro «на більш сучасні та технологічні майданчики». Зараз на Aukro торгує близько 64 000 продавців. Їх переведуть на інші сервіси EVO: Prom.ua, Bigl.ua і хендмейд-платформу Crafta.ua. З 1 жовтня користувачі, які зайдуть на Аukro.ua, будуть перенаправлятися на Bigl.ua.

«Вони отримають можливість продавати на онлайн-маркеті Bigl.ua або Prom.ua. При цьому ми зберігаємо їхній напрацьований рейтинг та відгуки, їм не доведеться починати з нуля. Для торговців антикваріатом і колекціонерів ми створюємо спеціальний розділ на Crafta.ua», – повідомив директор з розвитку групи компаній EVO Денис Горовий.

Перехід компаній і продавців на інші торгові майданчики планують завершити протягом вересня. У компанії автоматизували перенесення товарів, рейтингів і відгуків. Продавцям також обіцяють протягом перехідного періоду «особливі умови» щодо просування на Bigl.ua і Prom.ua.

Aukro.ua закрылась-1
Майданчик Aukro.ua закрився

За словами директора з маркетингу Aukro.ua Анни Перевозник, усі продавці Aukro отримають листи з пропозицією від компанії перейти на нові майданчики. «Перехід буде максимально автоматизовано, нічого не потрібно буде доналаштовувати або робити вручну. Те, на який майданчик буде запропоновано перейти продавцю, залежить від його сегмента: всі компанії і продавці Aukro поділені на категорії, залежно від обороту, типу товарів, рейтингу тощо», – розповіла вона.

Update: За словами Горового, категорія приватних оголошень і б/в товарів розподілятиметься таким чином. Якщо б/в товари продають люди, яких можна назвати «професійними торговцями, вони потраплять на Bigl.ua. Але для б/в товарів, які продаються в одиничному екземплярі приватними особами, у компанії не буде пропозицій про переведення.

Нагадаємо, Aukro.ua ввели до складу групи компаній EVO в липні 2016 року. До групи компаній зараз входять Prom.ua, Вigl.ua, Zakupki.Prom.ua, Kabanchik.ua, Crafta.ua, Goodini.ua та інші проєкти.

Раніше редакція AIN.UA публікувала бліц-інтерв’ю з Миколою Палієнком, засновником Prom.ua, про реорганізацію Prom.ua в групу компаній EVO.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук