Vodafone Unlim. Як працює новий тарифний план

Читати на RU

Vodafone Ukraine представив тарифну лінійку Unlim 3G, орієнтовану на користувачів, які спілкуються суто через інтернет, без дзвінків і SMS. У компанії повідомляють, що Unlim 3G дасть змогу таким абонентам вільно користуватися мобільним інтернетом, забувши про підрахунок мегабайт і переплату за непотрібні послуги.

У 2021 році у Vodafone Ukraine вже немає тарифу Unlim 3G. Його компанія замінила пакетом Vodafone SuperNet Unlim. За 260 грн на місяць користувач отримує безлімітний доступ до 4G інтернету і дзвінки всередині мережі, 360 безкоштовних хвилин на інші номери, 50 хвилин на дзвінки в інші країни.

«Сьогодні вже є досить багато клієнтів, які спілкуються переважно в текстових і відеомесенджерах, соціальних мережах, чатах. Для спілкування таким клієнтам потрібен тільки 3G, і тепер вони можуть не платити за включену послугу голосового зв’язку та SMS», – пояснив директор з маркетингу «Vodafone Україна» Андрій Отрощенко. Утім, за потреби можна користуватися голосовими послугами: вартість хвилини дзвінка становитиме 20 копійок на будь-яку українську мобільну мережу.

Vodafone Unlim-1

Лінійка включає два тарифи. Тариф Vodafone Unlim 3G підійде користувачам, які майже повністю перейшли на спілкування за допомогою інтернет-сервісів. За 50 грн на 4 тижні вони отримають безлімітний доступ до швидкісного мобільного інтернету (3Гб на день на максимально можливій швидкості, після використання яких швидкість передавання даних буде знижена до 800 кбіт/с). Всі інші послуги в тарифі доступні за додаткову плату: SMS і хвилини дзвінків і на всі українські номери, включно з Vodafone, становитимуть 0,20 грн, дзвінки за кордон – від 1 грн/хв.

Тариф Vodafone Unlim 3G Plus орієнтований на клієнтів, які використовують багато мобільного інтернету, а також регулярно користуються голосовими послугами. У тариф вартістю 75 грн за 4 тижні включено безлімітний 3G-інтернет (аналогічно 3Гб на день, після чого швидкість впаде) і безлімітні дзвінки всередині мережі, а також 100 хвилин для дзвінків на інші мережі.

У компанії акцентували, що з Unlim 3G можна користуватися соціальними мережами і месенджерами, дивитися і транслювати відео, слухати музику онлайн, проте з тарифу виключили використання торрент-мереж як джерел піратського контенту і роздачу каналу іншим користувачам, оскільки це можна класифікувати як комерційне використання тарифу.

Нагадаємо, Vodafone запустив послугу для роумінгу в країнах Європи за 60 грн.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук