Український сервіс Liki24.com запустився в Польщі

Читати на RU

Українська платформа для пошуку та доставки медикаментів Liki24.com почала працювати у Варшаві. У подальших планах – запускатися на інших ринках. Редакція AIN.UA в короткому бліці дізналася подробиці про запуск у Польщі у творців сервісу.

Засновники сервису Liki24.com

Чому Польща

Ще на етапі ідеї ми планували створити міжнародний сервіс Liki24.com – з єдиною глобальною моделлю роботи на різних ринках.

Сам продукт ми розробляли і тестували в Україні. Коли він був повністю сформований і фіналізований, настав час виходити на зовнішні ринки. Після глибинного аналізу різних країн, ми зупинилися на Польщі. Посиливши команду фахівцями-експертами на польському ринку, почали активну підготовку.

Ми почали аналізувати ринок Польщі 2019 року – активно їздили містами, дивилися, як працюють аптеки, вивчали поведінку і звички споживачів. Активні роботи із запуску почали в травні 2020 року.

Ми поставили собі за мету – виконувати перші замовлення в Польщі в липні, і вже досягли її. 24 липня 2020 року ми це зробили. Символічно, що 24 липня – це сервісу Liki24.com в Україні виповнилося 3 роки. У Польщі 24 липня 2020 року – стало новою точкою відліку.

Модель роботи

Першим містом, у якому запрацював сервіс Liki24.com у Польщі стала Варшава. Але планується, що в майбутньому він стане доступним у всіх великих містах, а потім – у всій країні.

Наша модель запуску відпрацьована на всі 100% в Україні, і ми плануємо її повторювати і в Польщі – давати можливість отримувати ліки за оптимальною ціною зі зручною доставкою для споживачів і виступати надійним партнером для онлайн і офлайн-аптек.

Модель роботи така сама як і в Україні. Користувач обирає потрібні ліки на сайті сервісу, потім наш кур’єр-партнер їде в різні аптеки, купує ліки за оптимальною ціною, формує замовлення і відвозить його за вказаною адресою.

Скільки коштує доставка

На сьогоднішній день доставка коштує 10 злотих (близько 75 грн), на вибір є 3 часові проміжки для оформлення доставки – ранок, день і вечір.

Як залучали користувачів на новому ринку

У Польщі Liki24.com працює в тестовому режимі. Ми ще не запускали активні медійні кампанії. Перші клієнти прийшли до нас через Google Ads. Але, звісно, скоро запрацює набір інструментів із залучення та утримання користувачів, які вже довели ефективність в Україні.

Плани

Зараз наш пріоритет – відпрацювати процес запуску на другій країні, Польщі. Потім ми однозначно запускатимемося і в інших країнах, уже є напрацювання в цьому напрямку.

Наша мета – бути на боці користувача і вирішувати його проблеми. А ситуація, коли вартість ліків у різних аптеках істотно відрізняється, коли потрібно обійти кілька аптек у пошуках потрібних медикаментів і витратити багато часу, актуальна практично для всього світу.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук