Як заробити гроші в інтернеті: 20 і 1 спосіб від засновника Profit-zone.com

14347
6

Матеріал статті присвячується тим, хто шукає способи швидко заробити гроші онлайн. А також тим, хто ще до карантину мріяв про заробіток, не виходячи з дому, вільний графік та справу, яка буде приносити задоволення. Але не наважувався покинути нагріте місце в офісі заради ілюзорного бажання. Тепер обставини не залишають навіть шансу для відмовок, вони самі підштовхують вас, примушують зробити перший крок у напрямку своєї мрії. Давайте розберемо, які конкретно кроки і в якому напрямі ви можете зробити.

Я свій перший крок зробив у далекому 2013 році. Якби тоді мені до рук потрапила подібна стаття, вона скоротила би місяці мого пошуку до одного дня. Тому сьогодні хочу зробити вам такий подарунок. Пишу цей матеріал з надією, що кожнен читач знайде в ньому доцільний варіант отримання прибутку та капіталовкладень, або принаймні слушні ідеї чи натхнення для власного успішного старту. І найголовніше — зрозуміє, що заробити гроші в онлайні, це — реальність, яка доступна кожному.

Декілька слів про себе. Мене звуть Антон Петренко, мій бізнес в інтернеті — це невелике онлайн-видавництво на Amazon. Перед тим, як його створити, я, як і всі, працював з 9:00 до 18:00, витрачав 2 години на дорогу в офіс та втішався малим — тижневою відпусткою двічі на рік. Тепер я на додачу керівник освітнього онлайн-проєкту ProfitZone, в якому навчаю усіх охочих, як можна заробляти, почавши власний бізнес в інтернеті на найуспішнішій міжнародній торговій платформі світу. Вчу, як продавати книги на Amazon та отримувати гарний прибуток, працюючи вдома. Нескладно порахувати, що я маю вже 8-річний досвід роботи та заробітку в інтернеті, тому розуміюсь на цьому і можу зробити для вас огляд найкращих перевірених варіантів без обману, як отримати онлайн-дохід, міфів, повʼязаних з цією темою, та попередити про небезпеки, і надихнути на реальний інтернет-прибуток. 

Ви можете піти перевіреним шляхом з гарантованим зиском або створити щось своє, керуючись тим досвідом, який я викладу в цьому матеріалі. 

Я хотів би, щоб ця стаття була максимально корисною для кожного, хто її прочитає. Щоб кожен знайшов в ній щось для себе. Ви отримаєте нові знання, які складуться у вашу власну бізнес-ідею з заробітку онлайн, або зможете наслідувати мій приклад. Можливо, ви захопитесь моєю пристрастю до своєї справи і вона нарешті допоможе вам почати влассну справу в інтернеті. А, може, ця інформація надихне вас на те, аби мріяти більш вільно і рухатися до своїх бажань більш впевнено. Не дозволяти собі на одну секунду уявити, що можна, сидячи на своєму дивані і нічого не роблячи, мати при цьому реальний дохід, пасивний заробіток. А навпаки створити справжню велику мрію, чітко побачити покроковий план її підкорення і зробити найважливіший — перший крок. Отже, сьогодні поговоримо про те, як заробити гроші в інтернеті.

Отримання прибутку на Аmazon

Насамперед розповім дещо про бізнес, яким я захоплююсь сам. Впевнений, для багатьох з вас саме ця справа стане втіленням усіх бажань та реалізацією того, що ви шукали весь час. 

Яким чином можна заробити гроші у книжковому секторі на Amazon

95% цільової аудиторії такого бізнесу — американці. Вони звикли рахувати свій час, тому що більшість заробляють погодинно. Так ось, коли людина шукає потрібну їй інформацію, вона одразу визначає, скільки часу в доларах витратить, доки знайде щось корисне. Серфінг в інтернеті зʼїдає силу-силенну часу, який можна використати з фінансовою вигодою. Ось чому громадяни США надають перевагу миттєвому отриманню місткої та конкретної відповіді на своє запитання, купивши для цього книжку за декілька баксів, і «гуглять» її на Аmazon. Саме такі електронні книжки, що відповідають на запитання «How to», я створюю і публікую на платформі. Це рецепти страв, описи дієт, поради з рукоділля, виховання дітей і навіть з психології відносин, які дають мені чудову нагоду заробити в інтернеті реальні гроші. Вгадайте, які книжки розкуповували краще гарячих пиріжків у 2020-му? Вірно: «Як зробити маску своїми руками» та «Чим зайнятися на самоізоляції».

Створення книжкового онлайн-магазину на платформі не вимагає спеціальних знань та вмінь. Треба лише мати компʼютер, навички користування ПК на впевненому рівні та початкову англійську — сьогодні складно знайти людину, яка б не несла з собою такого багажу ще зі школи. І навіть якщо у своєму рівні володіння англійською ви не впевнені, вам легко допоможе Google-перекладач — цього цілком достатньо, для старту. Отже, розпочати ви можете прямо зараз — за посиланням.

Те, що заохотило мене звернути увагу на цей варіант, в той час, коли я шукав додатковий заробіток в інтернеті, це — дохід, що не потребує великих вкладень (ані фінансових, ані професійних), і справа, яка дає можливість постійного саморозвитку. Так ця справа стала моєю основною і улюбленою на все життя. На додачу ви створюєте щось корисне та потрібне. Продаж книг в онлайні задовольнив усі мої вимоги.

Які вкладення потрібні для книжкового онлайн-магазину на Amazon? 

Найголовніше, що треба сказати: стартовий капітал — необовʼязковий. Тобто вам не потрібно буде орендувати приміщення й обладнувати його. Не потрібно наймати працівників, витрачати кошти ані на зберігання такого товару, ані на його видання (поліграфію), ані на прес-тури для презентації книг. Для старту вам знадобиться сума, що еквівалентна декільком піцам, котрі ви замовляєте по суботах, і кільком стаканам кави або чаю з собою, які ви пʼєте за звичкою.

Стамбул і вищезгадані кава або чай

Цей спосіб онлайн-заробітку не вимагає великих фінансових інвестицій, але вимагає значних вкладень вашого часу. Справа в тому, що треба навчитися веденню цього бізнесу, детально в ньому розібратися та розкрутити його, аби він став приносити прибуток. Існують певні алгоритми дій, які ви відшліфовуєте для себе, навчаючись методом спроб і помилок. Але в цьому разі ви витрачаєте час, а також робите багато помилок. Навіщо, якщо за вас це вже зробили інші? Просто скористайтеся їхнім досвідом. Чудовий альтернативний шлях: навчитися у практикуючих видавців у книжковому бізнесі на Amazon. Звісно, кожен обирає для себе сам, в якому напрямі йти. Але, якщо є бажання — я зможу навчити. Переходьте за посиланням, дивіться відгуки та результати моїх випускників, реєструйтеся на курси (коректніше називати їх освітніми програмами з постійною підтримкою слухачів, безкоштовними вебінарами, техніками тайм-менеджменту та особистої продуктивності). 

Як створюються книги

Спочатку треба вивчити попит — знайти запитання, відповіді на які шукають потенційні читачі. Це й стане темою для книги. Далі ви зможете писати свої книги самостійно, якщо бажаєте самовираження та/або для економії коштів, однак видавці Amazon найчастіше наймають для цього письменників, а самі займаються іншою роботою. Спершу потрібно промоніторити найактуальніші пошукові запити на платформі, щоб обрати тему для нової книги. Потім треба скласти технічне завдання (ТЗ) для найманих працівників, які її напишуть і оформлять. Далі — лістинг, це як окремий акаунт для кожної книги, де є її опис, вартість, акції і найважливіше — відгуки людей, котрі вже її прочитали. Щойно книгу опубліковано — час зайнятися її просуванням: комплексом маркетингових дій, налаштуванням реклами тощо. Як бачимо, робота — менеджерська. Але достатньо лише набити руку — і вона стане автоматичною. Декілька годин на день — і всі ваші книги самі будуть добре продаватися та приносити бажаний пасивний дохід в інтернеті.

Як я вже казав: простий алгоритм дій — і золотий ключик у вас в кишені. 

Якщо бажаєте, можу навчити вас за 30 днів. Пройшовши мій курс і почавши з нуля, будете мати першу власну опубліковану книгу на Amazon, випускаючись. Тобто ви вже почнете заробляти на платформі. Надалі — будете нарощувати потенціал, використовуючи інструкцію від А до Я, яку я надам. Також алгоритм роботи більш детально можна вивчити за допомогою безкоштовної демо-версії курсу, яка складається всього з 5 уроків, втім ви отримаєте необхідну базу знань, фундамент та основу для розвитку власного бізнесу.

 

Amazon — це давно перевірений майданчик для створення бізнесу. Цей бренд уже не звучить екзотично. Онлайн-платформа з обігом 247 мільярдів доларів за 2020 рік стала для більшості людей з різних країн світу улюбленим, або й взагалі єдиним під час локдаунів, торгово-розважальним центром. І всі ці люди не збираються звідти йти.

А щодо конкретно ніші «книжкового бізнесу на Аmazon», то ось ще одне підтвердження — глобальний фонд Kindle Direct Publishing. Його дані прозорі і доступні для перегляду кожному, що ще раз підтверджує, що книжковий бізнес не обман. Це щомісячні виплати абсолютно всім видавцям роялті за продані книги. У липні він складав 38,1 мільйонів доларів. Ви уявляєте, який величезний попит і ринок у цілому?

Що потрібно вміти для ведення онлайн-бізнесу на Amazon та як цьому навчитися

Коротко розповім про схему заробітку:

 1. реєструєтесь на платформі Аmazon та в системі Payoneer, за допомогою якої буде здійснюватись вивід зароблених коштів;
 2. здійснюєте швидкий моніторинг ринку щодо попиту, обираєте актуальну тему для книги;
 3. створюєте якісну книгу;
 4. розміщуєте готовий продукт на платформі;
 5. проводите час від часу додаткові рекламні кампанії свого видання;
 6. у кінці місяця отримуєте дохід від проданих книг на карту в доларах США.

Усі тонкощі справи пізнаються в процесі роботи: набивається рука, поповнюється база фрилансерів, з якими комфортніше працювати, входять у звичку зручні прийоми, збільшується кількість знайомих Amazon-підприємців, які діляться один з одним досвідом та корисними порадами — зростає заробіток.

У моїй навчальній програмі є абсолютно всі покрокові інструкції щодо того, як відкрити бізнес на Аmazon, та алгоритми дій: починаючи від реєстрації необхідних акаунтів і знайомства з найкращими базами фрилансерів — до вивчення лайфхаків, що стосуються просування своїх книжок та зручних шляхів виведення зароблених коштів. І є можливість розпочати з пробного курсу безкоштовно.

Інші 20 способів заробити гроші онлайн

Тепер поговоримо про інші можливості, які допоможуть отримати реальний прибуток в інтернеті. Існує дуже багато ролей, які ви можете на себе приміряти за платню: фрилансер, блогер, віртуальний асистент, орендодавець, учасник соцопитувань і навіть тестувальник ігор. Фантастика! Хоча ні, це вже давнісінько — наша повсякденність. Давайте детальніше розглянемо дієві способи онлайн-заробітку.

Найпростіші варіанти заробітку в інтернеті

Незважаючи на те, що ми сміємося над питанням «Що б таке зʼїсти, аби схуднути», на схоже запитання «Як заробляти, лежачи на дивані», як не дивно, є слушні поради. До вашої уваги топ найкращих перевірених способів. 

 1. Розпізнавання CAPTCHA, порівняння картинок, перехід за посиланнями.
 2. Перевірка сайтів на відповідність пошуковим запитам або на дозвіл перегляду контенту аудиторією, молодшою за 18 років, перегляд роликів, прослуховування музики (Musicray, BeatDec).
 3. Заповнення анкет (порада: «загугліть» «платне опитування»).
 4. Створення добірки останніх новин.
 5. Бонус: онлайн-прибуток на іграх! Схоже на мрію? Додаток AppKarma готовий здійснити ії. Однак це не миттєвий заробіток, дохід спочатку буде нараховуватися в балах або подарункових сертифікатах. Проте, накопичивши достатньо очок, ви зможете вивести реальні долари на картку PayPal.

Ці і подібні дрібні задачі не вимагають від вас жодних спеціальних навичок, грошових інвестицій і особливого навантаження — просто клікай собі і все. Щоправда, й платять сайти для заробітку за це відповідно — від 6 копійок до 13 гривень за одиницю виконаного завдання. Скільки ви зможете наклацати в гривнях? Але якщо вам цікаво спробувати, такі завдання можна знайти, наприклад, на Аdvego.com. Загалом, якщо уявити себе у компʼютерній грі, завдяки такому онлайн-заробітку ви отримуєте монети, але жодним чином не «прокачуєте» свого героя. Тобто так до 90-го левела вам не дістатися. А ось щодо прокрастинації — то її легко і навіть корисно замінити цими нескладними та цікавими заняттями. Якщо ж ви не просто шукаєте, як заробити грошей в інтернеті, а в процесі цієї справи маєте бажання щось створювати, розвиватися і професійно зростати, вам треба розглянути нижченаведені серйозніші варіанти.

Ще один важливий момент: якщо не робити жодних інвестицій — ви не отримаєте наприкінці достатнього результату. Аби виросла плодоносна яблуня, потрібно зростити зернятко. Отже настав час обговорити головний міф — «Чи можливо заробити гроші в інтернеті без інвестицій?».

Міф 1: Чи існує заробіток в інтернеті без вкладень?

Так, існує. Але надавши перевагу такому заробітку грошей у мережі, ви повинні будете вкласти в нього свої сили, час чи певні професійні навички. Отже прибуток без жодних інвестицій — це міф.

Що я маю донести в цій статті: коли вам спадає на думку, що інтернет-заробіток — це обман, казка для наївних мрійників, ви повинні розуміти кілька речей. По-перше, так вважають і стверджують ті, у кого, на жаль, не вийшло отримати онлайн-прибутку. Чому? Завищені очікування. Наприклад, мати дохід, нічого не роблячи. Або нічого не вміючи. Або трапилась нагода вписатися в бізнес, в якому нічогісінько не розумієш, без навчання і проходження відповідних курсів. А хто ж буде сплачувати за курси, якщо хоче заробляти з нуля? Те саме стосується бірж та ігор з продажу валюти. По-друге, так вважають ті, хто зіштовхнувся зі зловмисниками або сам спробував використовувати чорні схеми (цю тему обговоримо нижче). 

Лише зауважте, що ті, у кого вийшло заробити в інтернеті, і непогано, особливо не виносять це на загал, лише продовжують займатися улюбленою справою і знімають з неї вершки.

Приблизно так можна знімати вершки десь в Індонезії

Отже, пасивний заробіток в інтернеті сам по собі — не міф, але він так чи інакше вимагає якихось вкладень: якщо не грошових, то часових.

Отримання доходу на віддаленій роботі, де потрібно щось вміти або мати

Ми вже зʼясували, що в онлайн-заробіток треба щось інвестувати — або гроші, або час. Ще існує робота в інтернеті, яка вимагає певних навичок чи наявності у вашій власності якихось обʼєктів. Нижче наведені наступні варіанти.

 1. Здавати майно в оренду: житло на airbnb, автомобілі в таксі, порожні гаражі, а також будь-які інші речі від наметів для походу до інструментів. Просто загугліть «сервіс оренди речей». Але, як відомо, аби продати щось непотрібне, треба спочатку купити щось непотрібне (с). 
 Коли здав майно в оренду:)
 1. Хендмейд. Вмієте створювати красу своїми руками? Існують люди, які б із задоволенням її купили. Тут у вас є два варіанти: або ви відкриваєте власний інтернет-магазин та просуваєте його в соцмережах, або відвідуєте вже розкручений сайт для продажу своїх витворів — etsy.com.
 2. Онлайн-переклад або транскрибація. Вибачте за те, що звів в один пункт, але інформації занадто багато, а моєю місією є ознайомити вас з усіма можливостями. І поліглотам, і людям, які згодні розшифровувати аудіозаписи, передруковуючи їх, доведеться «походити» інтернетом в пошуках клієнтів. Другій категорії можна відвідати сервіс Amazon Mechanical Turk, там є безліч мікрозадач.
 3. Онлайн-уроки та вебінари. Тут усе просто: вмієте щось — навчіть ближнього свого. Сьогодні особливо сприятливий час для онлайн-навчання. Skillshare, Udemy і тому подібні сайти прийдуть вам на допомогу.
 4. Фото та відеоконтент. Створюйте та продавайте свій матеріал на фотобанках і стоках. Більше того, якщо ви заслужите гарну репутацію, зможете стати штатним фотографом ресурсу.
 1. YouTube-канал.
 2. Подкаст.
 3. Блог.
 4. Партнерська програма (при наявності у вас свого каналу, подкасту або блогу).

Останні пункти — занадто широка тема для того, щоб описувати її тезисами, а ще досить відома. Залишу її вам для самостійного вивчення, якщо є така необхідність (тут я лише нагадую, що таке існує).

Обговорюючи заробіток в інтернеті, вкрай необхідно звернути увагу на існування чорних схем для отримання прибутку та зловмисників, які хочуть поживитися за ваш рахунок (використовуючи ваші навики або майно) та обіцяють «золоті гори» абсолютно безкоштовно. 

Безкоштовна мишоловка або шахраї з сиром

Більшість шахраїв грають на ваших емоціях. Завжди тверезо думайте перед тим, як реєструватися на сумнівних сайтах, що обіцяють заробіток в інтернеті з виводом на карту, як переходити за підозрілими посиланнями та особливо перед тим, як ділитися особистими даними (паспорт, ІПН, CVC-код карти тощо).

 • Вас просять сплатити аванс, внести «депозит», придбати методичні посібники і навіть виконати тестове завдання, аби згодом заробити чи щось отримати — не довіряйте! Уникайте будь-яких схем «вранці — гроші, ввечері — стільці».
 • Перекидаєте гроші з гаманця в гаманець — заробляєте не ви, а на вас.
 • Вирішили стрибнути в останній вагон фінансової піраміди — памʼятайте: в цій схемі заробляє лише верхівка, решта буде обдурена ілюзією прибутку, а потім все лусне, як мильна бульбашка.
 • Вам пропонують дорогий товар (наприклад, iPhone) за нижчою ціною — після сплати авансу ви нічого не отримаєте.
 • Вам пропонують сати дистрибʼютором, придбати або продати зірку, ділянку на Місяці, засіб для миття посуду, крем для збільшення вух — ну ви мене зрозуміли, що робити з такими пропозиціями.
 • Ігрові портали — без коментарів.
 • Хайп.

Хочу прокоментувати останній пункт окремо і розглянути його у світлі теми «заробіток на Amazon». Інтернет — настільки вільна зона, що в ній, на жаль, дуже легко існувати «проектам-одноденкам». Їх не регулює законодавство і ніхто не перевіряє. Вони, використовуючи найсучасніші інструменти маркетингу і психології впливу, можуть наробити великого галасу, аби зібрати безліч інвестицій, а потім «розтанути» наступного дня. Також є проєкти з сумлінним ставленням до справи, які просто не справджують очікувань, не витримують конкуренції або не досягають необхідного попиту і прогорають. Прикро, що разом з ними зазнають невдачі й люди, які шукали як заробити в інтернеті. Єдиний шлях запобігти подібним ситуаціям — це ваше усвідомлення і тверезий погляд на речі.

На Amazon ви маєте у власності книги, але склад вам не потрібен. Не потрібна поліграфія — Аmazon друкує книжки самостійно і тільки під конкретне замовлення клієнта. Отже вашу книгу неможливо навіть вкрасти. Тобто немає жодних ризиків. Це й відрізняє вас від тих людей, хто використовує своє майно або інтелектуальну власність для отримання прибутку за допомогою інтернету, бо останні дійсно йдуть на ризик. 

Найсерйозніший спосіб заробити гроші вдома — свій онлайн-бізнес

У цьому розділі буде йти мова про варіанти, які допоможуть отримати гарний, але не миттєвий прибуток і які вимагають немалих вкладень — справжня, хоча й віддалена робота. У цьому разі, як заведено, треба здобути спеціальну освіту чи отримати необхідні професійні навички. Це реальний заробіток в інтернеті, який вимагає реальних інвестицій часу, вашої праці та стартового капіталу. І це мій улюблений сектор.

 1. Фріланс. Сфера, в якій ви отримуєте прибуток, продаючи свої послуги. Усе облаштовано майже так, як і в офісі, тільки це — можливість заробити гроші, не виходячи з дому. І в такому разі на вас лягає більше відповідальності: адже ніхто не контролює процес вашої роботи, ви віддаєте вже готовий фінальний продукт. І ви самі регулюєте свій робочий графік і своє навантаження. До найпоширеніших фріланс-професій належать: дизайн, копірайтинг, програмування (написання коду і створення додатків). Також користується попитом віддалене консультування. Наприклад, консультативні послуги в сфері інтелектуального аналізу даних. Допомога компаніям в області маркетингу і реклами — ще один поширений варіант, так само як і налаштування реклами у Facebook для малого бізнесу, контекстна реклама AdWords, пошукова реклама, лідогенерація. Віртуальних помічників потребують все більше компаній та приватних підприємців. Отож здобувайте професію — і отримуйте прибуток, на щастя, попит на віддалених працівників нині величезний.
 2. Краудфандинг — це залучення фінансування для свого проєкту, коли у вас є бізнес-ідея чи творчий задум та ви збираєте аудиторію потенційних споживачів й вкладення. Топ-платформа для подібних задач — Kickstarter. Ця платформа сама по собі не є майданчиком для заробітку, тут ви лише зможете зібрати стартовий капітал, аби не брати кредит у банку на відкриття власної справи. І на таких платформах є правила: ваш проєкт повинен передбачати створення чогось, чим потім можна буде ділитися, він має бути чесним і прозорим (чітко й зрозуміло описаним).
 3. Інформаційні портали, що публікують різноманітні матеріали, які мають великий попит, та дорвеї, котрі розміщують банери та можуть заробляти на рекламі, партнерстві, арбітражі та інших онлайн-інструментах. Тут все нескладно: реєструєте домен, заповнюєте портал контентом та отримуєте онлайн-прибуток, «роздаючи» свій трафік іншим за гроші.
 4. Перепродаж сайтів і доменів — купуй-продавай, але визначай ризики і потенційну користь. У цій справі треба розбиратися в сайтах, бачити можливості їхньої монетизації, знати, де шукати клієнтів. Ви маєте розуміти, які доменні імена користуються популярністю, і коли знаходите та купуєте ефектний домен, потрібно зробити так, аби у вас його придбали ще дорожче. Вдалі угоди приносять дуже гарний прибуток.
 5. Дропшиппінг (з сайтів Ebay і Walmart на Amazon) та перепродаж з AliExpress — посередництво між виробником та кінцевим споживачем. Ви обираєте товари у виробників, створюєте під них гарний зручний сайт (або акаунт на Аmazon), проводите якісну рекламну кампанію. Покупець замовляє товар та сплачує за нього у вас, а доставити цей товар йому додому має вже виробник. Ви ж сплачуєте постачальнику суму, що еквівалентна закупівельній вартості. У такому разі ваш заробіток в інтернеті — відсоток, націнка на товар, яку ви визначаєте самостійно. Вам не потрібні склади, логістика та співробітники. Лише чудово налагоджена комунікація з виробниками та покупцями, тому що у випадку незадоволення товаром (не те доставили або зломали під час доставки тощо) вам доведеться нести відповідальність. Виробникам це вигідно, адже не треба окремо налагоджувати збут, їхня діяльність сфокусована на виробництві.
 6. Товарний бізнес на Amazon — потрібно викупати товар у виробників і вести торгівлю самостійно. Товарний бізнес на цій платформі — більш популярний і зрозумілий шлях онлайн-заробітку порівняно з аналогічним книжковим бізнесом. Якщо ви шукаєте варіанти для своєї інтернет-справи, ви точно його вже вивчили. І може здатися, що він є більш прибутковим. Але у товарного бізнесу, на відміну від видавничого, є низка мінусів. Ось деякі з них: 
 • платна складніша реєстрація акаунту, порівняно з 5-хвилинною реєстрацією облікового запису для книжкової справи;
 • дорожчий вхід у бізнес — $3000-$5000 для закупівлі першої партії товару, на відміну від $300 на створення перших книжок;
 • склад, запаси якого треба постійно поповнювати, товар, в якому «заморозилися» ваші гроші, доки його хтось не купить. Книги ж ви не повинні зберігати, Amazon друкує їх самостійно під конкретне замовлення; 
 • вартість реклами AMS від $1 проти вартості реклами книг від 10 центів;
 • товарний бізнес не дозволяє поїхати на декілька місяців в іншу країну, такий бізнес ніколи не буде повністю пасивним, за ним треба завжди наглядати.

І так далі. Якщо цікаво, більш детально можна прочитати в цій статті. 

Міф 2: Пасивний інтернет-прибуток або «грошики мутяться» 

Гадаю, на цьому етапі ви вже приблизно зрозуміли все про пасивний онлайн-прибуток. Але все ж проговоримо. Він існує. Щоправда, отримати його можна після певних інвестицій ресурсів. Неважливо, чи зробили ви фотографію, яка тепер стала стоковою та регулярно продається на торгових інтернет-майданчиках — як ми розповідали у розділі вище. Чи побудували бізнес та делегували завдання найманим фрилансерам. Головне, що ви дещо створили, аби мати з цього зиск. 

Випадки, коли вам пропонують пасивний прибуток з нуля, як ви вже знаєте, — спроба заробити на вашій наївності або необізнаності. Це без усіляких заперечень міф.

Отже, як і мільйони, зароблені в інтернеті, так і корпорації Facebook, Google та Amazon, а точніше діяльність їхніх власників — це яскрава демонстрація можливості отримання онлайн-прибутку. Але настільки вражаючими є лише поодинокі випадки. Мій бізнес скромніший. Я ніколи не хотів бути мільйонером, мені потрібна була свобода: фінансова і географічна. Власне онлайн-видавництво на Amazon це забезпечує. Я маю речові докази: моя Батьківщина — Україна, але я також вже обʼїхав майже весь Схід, Європу, а під час карантину разом зі своєю родиною осів біля моря в одній з південних країн.

З сином під час трекінгу Лікійською стежкою

А чого бажаєте ви?

Залишити коментар

Коментарі | 6

 • Дуже цікава стаття вийшла! Дякую!

 • Суууупер???
  Спасибо за такую статью!!!Всё чётко, ёмко и с примерами.Как можно приобрести курс?Давно мечтаю об удалённом заработке, так как «дорога в офис» в наши дни пол дня отнимает(((
  Буду пробовать?

 • Очень полезная статья, есть над чем поразмыслить. Конечно, бросить работу и начать своё дело- мечта какого, но всегда немного страшно)) ?‍♀️хотя, Ваша история, на самом деле вдохновляет и мотивирует ?

 • Всё звучит очень круто!
  Прям захотелось попробовать.
  Поищу ещё инфы на эту тему и если решусь, то только к вам Антон!

 • Статья отличная! Курс- просто великолепный! Изучила курс! Спасибо огромное за возможность не сидеть больше в офисе. С огромными надеждами смотрю в будущее. Если так много студентов смогли, значит и я прорвусь. Очень мотивационная статья, еще есть видосики на Ютубе, они вообще с дивана так вытягивают…и сразу-идей куча, мысли только около книжечек и тематике так и вертятся, так и вертятся.НИКОГДА НЕ ПОЗДНО ЧТО-ТО МЕНЯТЬ, ИЗУЧАТЬ, ПРОДВИГАТЬ! ПРОБУЙТЕ, РИСКУЙТЕ и ТОГДА ШАМПАНСКОЕ ВСЕГДА БУДЕТ ВАШЕ!!!

 • Спасибо, очень интересная статья.

  Действительно, в наше время вариантов заработка в интернете очень много, главное захотеть и найти подходящий для себя способ.

Пошук