«Нова пошта» оновлює тарифи на доставку з 1 січня 2022

4126
Читати на RU

З 1 січня 2022 року «Нова пошта» оновлює тарифи, а також продовжує акційні ціни на доставку у поштомати, вводить новий тариф для пересилання документів (фіксовані 40 гривень) та спрощує тарифні зони, щоб клієнтам було легше орієнтуватися у вартості доставки.

Всі зміни в тарифах та послугах «Нова пошта» що почнуть діяти з 1 січня виглядають наступним чином:

  • Вводиться нова послуга з доставки документів за 40 гривень. Ціна буде фіксованою увесь рік, а до її вартості вже включено фірмовий картонний конверт.
  • На перший квартал 2022 року продовжується акційний тариф на доставку до поштоматів за 35 гривень, а також післяплату без комісії. А з 1 квітня вартість доставки до поштомату складатиме 45 гривень незалежно від географічного спрямування та ваги відправлення по всій території України.
  • З 2022 року вартість за доставку, коли покупці одразу після огляду у відділенні хочуть повернути посилку з невідповідним товаром складе 15 гривень за посилку вагою до 30 кг, що суттєво нижче за вартість базового відправлення.
  • Відбудеться спрощення тарифних зон, яке дозволить клієнтам швидше орієнтуватися у вартості доставки. З 2022 року вона розраховуватиметься залежно від пунктів призначення за трьома тарифними зонами: По місту та його передмістю, між містами України, з або в селище міського типу чи село.
  • При доставці в межах міста та його передмістя вводиться три тарифи за вагою посилок: маленька — до 2 кг, середня — до 10 кг та велика — до 30 кг. Вартість посилок популярних габаритів стане доступнішою. Наприклад, посилки до 2 кг зараз коштують 45, а коштуватимуть 40 гривень. Посилки вагою до 30 кг коштують 100, а коштуватимуть 80 гривень. До того ж у ціну вже входитиме комісія за оголошену вартість до 1000 гривень, незалежно куди буде доставлена посилка – до відділення або поштомату.
  • Також з 1 січня 2022 року компанія змінює тарифікацію на доставку та забір посилок кур’єром з адреси. Тепер при замовленні послуг кур’єра не потрібно прив’язуватись до ваги. За будь-яку посилку до 30 кг буде фіксована вартість +30 гривень, а для відправлень понад 30 кг буде +90 грн за кожні 100 кг, і тарифікація йде вже як вантажу.
  • Ще по-новому тарифікуватиметься доставка кожної посилки в експрес-накладній з кількома місцями. З 1 січня оцінюватиметься кожна посилка за окремим тарифом: посилка з максимальною вагою — за базовим тарифом, решта — за зниженим.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук