«ПриватБанк» запроваджує кредитні канікули для бізнесу: зобов’язання по платежам переносять на червень

Задля підтримки українського бізнесу та підприємців в умовах воєнного стану, «ПриватБанк» оголосив з 1 березня до 1 червня 2022 року кредитні канікули всім бізнес-клієнтам, за договорами яких не було прострочення або строк прострочення складає не більше 90 діб. Про це повідомили у прес-службі фінустанови.

Умови кредитних канікул

  • За продуктами «Кредитний ліміт на рахунок», «Овердрафт» (бланковий), Кредитний ліміт «Підприємницький» обов’язкові платежі (внески, проценти, комісії) та «обнулення тіла» кредитів переносяться на 1 червня, прострочення не формуватиметься. Єдине виключення – «Кредити під заставу депозитів». 
  • За кредитами «КУБ без застави», «Інвестиційний кредит», «КУБ заставний», «Бізнес іпотека», «Кредит на ОС», «Лізинг», «Відновлювана кредитна лінія», «Агросезон» банк переносить всі платежі («тіло», відсотки та комісії) на 01.06.2022, прострочення не формуватиметься.

Клієнти «ПриватБанку» зможуть користуватися  «Кредитним лімітом на рахунок», «Овердрафтом» (бланковий), Кредитним лімітом «Підприємницький» в межах суми боргу на 24 лютого 2022 року.

Детальну інформацію про пільгове обслуговування клієнти отримують у «Приват24» та на спеціальній сторінці сайту

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук