Подкасти та онлайн-сервіси для вивчення мов країн ЄС, куди виїжджають українці через війну

Згідно з даними ООН, після російського вторгнення з України виїхало понад 3,7 млн її мешканців. Найбільш популярними напрямками еміграції стали країни ЄС, серед яких в топі — Польща, Угорщина та Словаччина. Щоб почувати себе більш впевнено у цей турбулентний час, варто подумати про мінімальний рівень володіння мовою країни, в яку прямуєте.

AIN.UA зібрав добірку безкоштовних і платних подкастів, аудіокурсів та онлайн-платформ, де можна розпочати вивчення мови або ж вдосконалити мовні компетенції самостійно чи з викладачем.

Подкасти та аудіокурси

Онлайн-платформи для вивчення мов

  • Preply (App Store/Google Play) — українська онлайн-платформа, на якій можна знайти репетитора з понад 50 мов. Сервіс вже об’єднує понад 40 000 викладачів.
  • ITalkie (App Store/Google Play) — онлайн-спільнота, що складається з носіїв понад 150 мов. На платформі можна знайти як викладачів, так і просто співрозмовників. Ціна за годину уроку стартує від $7.
  • Duolingo (App Store/Google Play) — безкоштовний сервіс для вивчення понад 30 мов. Є преміальна платна підписка, що називається Duolingo Plus та коштує від $6,99 на місяць. Вона дозволяє вимкнути рекламу та працювати над уроками офлайн.
  • Babbel (App Store/Google Play) — платформа пропонує можливості для вивчення 14 мов з викладачами та самостійно. Працює за принципом підписки, рік коштує $6,95.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук