Команда Smartass запустила платформу для підтримки фітнес-ком’юніті під час війни

Через війну, розпочату Росією проти України, багато спортклубів вимушено зачинилися, а фітнес-тренери залишилися без роботи. Відштовхуючись від цього, команда Smartass запустила національний проект Ukrainian Workouts Online. AIN.UA поспілкувався із співзасновницею Smartass Катериною Кузьменко про те, що це таке, як працює платформа та які перші успіхи.

Що це таке

Ukrainian Workouts Online (UWO) – онлайн-платформа, яка дозволяє тренерам заробляти, а усім охочим — займатися фітнесом. Зокрема, в команді Smartass наголошують, що ініціатива допоможе тренерам, які були вимушені покинути свої домівки.

«Після першого тижня паніки від війни та спілкування з нашою наляканою командою, я зрозуміла, що найкращий спосіб емоційно пережити це жахіття — щось робити. Я приймала участь у різного роду волонтерстві, як і всі ми, але відчувала, що все це не дуже ефективно з мого боку. Тоді поділилася з колегами ідеєю створити таку соціальну діджитал платформу, яка б з одного боку допомогла їм фінансово, а з іншого дала б відчуття причетності до чогось корисного», – розповідає Катерина Кузьменко. 

За словами Катерини, першими UWO підтримали тренери Smartass. Після тестів команда одразу ж склала інструкцію для запису відео та долучила до проекту всіх охочих українських тренерів, які створили відео-тренування, що відповідає вимогам.

Від ідеї до запуску Ukrainian Workouts Online пройшло два тижні. На розробку, реалізацію та просування проекту в Smartass витрачають власні сили та ресурси.

Зображення в матеріалі: UWO

Як це працює для тренерів

До проекту може приєднатися будь-який український тренер. Для цього необхідно заповнити форму та надіслати ролики своїх занять за допомогою відповідної форми. Далі команда Smartass модерує відео, після чого монтує їх, та накладає музику. Крім цього, на ролики накладаються англійські субтитри, адже займатися спортом та одночасно донатити за допомогою UWO можуть люди в усьому світі. Пізніше тренування додають до бібліотеки на сайті.

Загалом доступні 4 категорії відео тренувань:

  1. Functional, до якої відносяться всі активні тренування.
  2. Barre – поєднання балету, пілатесу та фітнесу. 
  3. Yoga – всі типи йоги.
  4. Stretching – всі види розтяжки, а також Mobility.

Тривалість тренування – 30-45 хвилин для більш активних (категорії Functional та Barre) та 45-60 хвилин для більш спокійних (категорії Yoga та Stretching) тренувань.

Щоб тренування було якісним та зрозумілим, команда Smartass прописала ряд вимог. Зокрема, мова про достатнє освітлення в кадрі, якісний запис голосу, структуру тренування.

Як тренуватися з UWO

Станом на 1 квітня 2022 року на сайті вже більше 40 тренувань від 33 українських тренерів. В середньому бібліотека поповнюється щоденно на 3 тренування, відмічає Катерина.

Займатися та одночасно підтримати ініціативу може кожний охочий. Для цього достатньо придбати місячний абонемент з необмеженим доступом до онлайн-занять за $35. Для тих, хто не бажає займатися, однак хоче допомогти проекту, на сайті доступна кнопка для донатів.

Зібрані кошти будуть розподілені між тренерами, які візьмуть участь у проекті. 10% від суми команда Smartass перекаже до благодійної організації Tabletochki.

Говорячи про перші результати UWO, Катерина Кузьменко відзначає: станом на початок квітня доступ до бібліотеки тренувань вже придбали близько 150 чоловік з різних куточків світу. В Smartass продовжать розповідати про проект, щоб зібрати ще більше коштів для українських тренерів, які залишились без роботи.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук