Від початку війни компанія Yaskrava закупила та передала водіям сервісу Uber понад 40 000 літрів пального

Yaskrava — це програма лояльності, що інтегрована одразу в водійський додаток Uber  — від початку війни закупила понад 40 000 літрів пального, яке безкоштовно надала своїм водіям, щоб ті мали змогу безперебійно працювати. Підтримкою партнера скористалися понад 1000 водіїв Uber в Україні. 

В часи війни, як ніколи, важлива підтримка. Yaskrava — чи не єдина програма лояльності, що залишилась зі своїми водіями й продовжує функціонувати, попри військові дії в Україні. Щотижня компанія купує 5000 літрів пального та безкоштовно надає його найактивнішим водіям сервісу перевезень Uber, щоб ті мали змогу працювати.   

«Дати можливість водію заправити своє авто та виїхати на маршрут — сьогодні це наша основна місія. Для нас важливо щодня підтримувати водіїв Uber, полегшуючи їх складну працю, допомагати їм забезпечувати свої сім’ї та разом робити свій внесок у відновлення економіки України. Всебічна підтримка від Uber для пасажирів знижками або іноді й безкоштовними перевезеннями гарантує водіям достатню кількість замовлень. Комісія оператора при цьому складає 0%. Всі наші зусилля були б неможливі без паливного партнера — мережі АЗК WOG. Попри складнощі, WOG відповідає статусу надійного паливного партнера та підтверджує свій слоган «Всюди, де люди». Окрім можливості пріоритетної першочергової заправки автомобілів служб критичної інфраструктури, мережа АЗК WOG виконує всі свої партнерські зобов’язання з Yaskrava.  До речі, багато водіїв Uber є волонтерами, і ми їм за це вдячні», — підкреслює Людмила Білич, СЕО компанії Yaskrava. 

Сьогодні служба перевезень Uber працює у 9 містах України, нещодавно відновивши роботу й у столиці. Сервіс дає можливість водіям працювати й мати дохід. Більше того, Uber підтримує людей, що через жахіття війни були змушені залишити свої домівки: з перших днів війни клієнти Uber мають змогу безкоштовно доїхати від Львова до кордону з Польщею. Також Uber впровадив безліч промо-кодів для кожного українця та місцевих громад для гуманітарної транспортної допомоги.  Комісія Uber для водія складає 0%. 

Довідка

Yaskrava — це програма лояльності для водіїв, що інтегрована одразу у водійський додаток Uber. Знижки на пальне та фінансування автомобілів для спільноти Uber — основні види діяльності компанії.

Надання безкоштовного пального для водіїв Uber під час війни обмежено. Його отримують найактивніші водії.

Вся допомога від Yaskrava — це громадянська позиція керівництва компанії та результат багаторічної співпраці з Uber. Новини компанії Yaskrava, служба підтримки водіїв та інша корисна інформація в телеграм-каналі.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук