Children of War: як історії українських дітей перетворились на благодійну NFT-колекцію

100% коштів від продажу NFT підуть на допомогу Національному інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова. Це один з найбільших центрів хірургії в Україні, який працює нон-стоп в умовах війни.

6 травня (на 71 день війни) відбувся реліз благодійного NFT-проекту ‘Children of War’. Колекція ілюстрацій була створена українською художницею Оксаною Драчковською та складається з 10 малюнків. Кожен з них розповідає історії дітей, які стали очевидцями війни росії проти України, постраждали від неї. 

«Я рада взяти участь у проекті ‘Children of War’. Для мене це абсолютно новий досвід та новий світ діджитал-арту, який ще й дозволяє зібрати мільйони доларів на допомогу Україні. Ще ніколи я не відчувала свою професію настільки важливою та корисною, як зараз, тому намагаюся допомагати нашій країні на своєму фронті», — прокоментувала авторка ілюстрацій Оксана Драчковська

Команда платформи Kaizen Finance, яка реалізувала технічне рішення на сайті, гарантує прозорість всіх операцій завдяки технології смарт-контракту. Купуючи NFT, кошти з гаманця нового власника автоматично перераховуються на гаманець Інституту Шалімова, а автори проекту не мають жодного доступу до грошей. 

«NFT-проекти на підтримку України стали справжньою революцією у благодійності. За кілька місяців криптосуспільство всього світу зібрало мільйони, це вражає. Ми з командою також долучилися до цього марафону і створили проект про дітей на підтримку київського хірургічного центру. Так, наш проєкт не лише транслюватиме історії дітей України, а й матеріально забезпечить першочергові потреби інституту», — розповіла ініціаторка проекту Children of War та CEO платіжної системи LEO Альона Шевцова

Вартість одного NFT стратує від 0.06 ETH (≈$170). Покупець має можливість самостійно встановити ціну, за яку хоче придбати ілюстрацію. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук