Технологічна компанія Hewlett Packard Enterprise покидає РФ та БР

Читати на RU

Hewlett Packard Enterprise повністю йде з ринків РФ та БР, після того як призупинила роботу там на два місяці. Про це повідомив Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації.

  • В березні компанія зупинила ведення бізнесу в росії та Білорусі через напад на Україну. Hewlett Packard Enterprise також припинила надавати сервісну підтримку в цих країнах.
  • Тепер компанія повністю покидає ці ринки.

«Поки до України приїжджають CEO головних світових технологічних компаній, і навіть попри війну планують відкривати в нас офіси, рф стрімко деградує, перетворюючись на безперспективну пустелю, ще й прихопивши з собою Білорусь», – зазначив Федоров.

Контекст

Через два місяці після призупинення роботи в РФ та РБ деякі компанії повністю покидають ринки цих країн. До того, 2 червня, одна із найбільших бірж фрілансу в світі Upwork заблокувала доступ для користувачів з росії. Також Федоров повідомив, що один із найбільших безоплатних фотобанків Pixabay більше не працює у РФ. Це можна назвати «другою хвилею» виходу міжнародних компаній з російського ринку, які не наважувалися виходити з РФ одразу, а лише взяли паузу.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук