В Італії запрацював український сервіс liki24.it

Читати на RU

Український сервіс Liki24 розширює свою географію. Новим ринком, де запущено послугу з пошуку та доставки ліків стала Італія, повідомили AIN.UA в компанії.

  • В Італії розпочав роботу сайт liki24.it , який став першим кроком для запуску всіх послуг сервісу Liki24 на ринку.
  • На сайті liki24.it можна знайти ліки та швидко оформити доставку.
  • Сервіс отримує інформацію з з великої кількості аптек, що дозволяє в режимі реального часу оновлювати асортимент товарів і ціни на сайті. Крім того, співпраця налагоджується з кур’єрами та місцевими поштовими службами.
  • Пізніше, після завершення тестового періоду, можна буде оформити ще й швидку кур’єрську доставку товарів у всіх великих містах Італії.

Онлайн-сервісом liki24.it вже скоро зможуть скористатися і українці – вони матимуть можливість замовити ліки для родичів, які проживають в Італії або переїхали до цієї країни, рятуючись від війни. Перебуваючи, наприклад в Україні, можна буде замовити необхідні медичні препарати на сайті liki24.it і їх буде доставлено за вказаною адресою в Італії.

Наразі стандартна вартість доставки становить 4.49 EUR. Якщо ж вартість замовлення буде більшою ніж 25 EUR, препарати та супутні товари будуть доставлені безкоштовно. Вартість ліків відповідає цінам в аптеці, клієнти сервісу не сплачують додаткових комісій (кур’єр надає клієнту чек).

Редакція AIN.UA спитала у Liki24, як і чому обрали Італію. Тарас Потічний, віцепрезидент з експансії Liki24, розповів, що в першу чергу у планах стартапу була країна Західної Європи, тому обрали Італію. В команді аналізували велику кількість макроекономічних та мікроекономічних показників. В тому числі пов’язаних з медициною та електронною медициною.

Також вибір багато в чому залежав від законодавства країни, яке може забороняти доставку та електронну медичну комерцію. Ще одним важливим фактором була наявність нішевої електронної медицини, наприклад, електронні рецепти. Не у всіх європейських країнах є достатній рівень електронного обороту рецептів.

За словами Потічного, за сукупності багатьох факторів з’явився визначений список, де було 5-6 країн, з яких склався шортлист (2-3 країни). Італія стала першою в фінальному списку.

«Фармацевтичний ринок, особливо у Європі, дуже консервативний і довго захищався від будь-яких новітніх технологій. Проте можливість швидко отримати якісні та недорогі препарати завжди актуальна, а сучасні ІТ-технології дозволяють автоматизувати всі процеси. Великих операційних запусків у цьому році швидше за все не буде. Але ми точно будемо робити тести трохи меншого рівня в інших країнах», – коментує Потічний.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук