Додаток «Повітряна тривога» тепер сповіщає про хімічну та радіаційну небезпеки

Читати на RU

Відтепер застосунок «Повітряна тривога» попереджатиме про хімічну загрозу та радіаційну небезпеку. Про це повідомили розробники програми Ajax Systems.

Оновлення вже доступне для користувачів iOSAndroid та Huawei. «Повітряна тривога» версії 4.0 сповіщає про початок та завершення п’яти типів тривог:

  • Повітряна тривога;
  • Артилерійський обстріл;
  • Вуличні бої;
  • Хімічна загроза;
  • Радіаційна небезпека.

Для кожного типу тривоги створені унікальні сповіщення. Окрім звукових сигналів, застосунок також надсилає текстові повідомлення з рекомендаціями дій, залежно від виду загрози. Якщо у місті чи області зафіксовано декілька тривог, сповіщення надійдуть послідовно.

Інформацію про всі види небезпеки передають відповідальні оператори в обласних адміністраціях України. Координацію тривог забезпечують чергові ДСНС. Щоб отримувати сповіщення про всі п’ять типів тривог, встановіть застосунок «Повітряна тривога» версії 4.0.

Мапу тривог винесено в окреме меню. Щоб відслідковувати тривоги по всій Україні, перейдіть у меню «Мапа» на головній сторінці застосунку. Крім того, доступна вебверсія мапи за посиланням. У версії 4.0 також оновився розділ «Корисне» — додали посилання на бот для інформування про переміщення окупантів єВорог та сайт для пошуку житла Допомагай.

Застосунок «Повітряна тривога», розроблений Ajax Systems разом з IT-компанією Stfalcon та за підтримки Мінцифри, було завантажено понад 11 млн разів. Сповіщення застосунку «Повітряна тривога» — це додаткова можливість отримати сигнал тривоги.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук