11-годинний стрім «Що не так з ІТ?» для допомоги ЗСУ до 20-річчя N-iX

Цього року N-iX, одна з найбільших ІТ-компаній України, відзначає 20 років з дня заснування. До свого Дня народження компанія організовує благодійний стрім для допомоги ЗСУ. 

20 серпня N-iX у колаборації з ІТ блогером Дімою Малеєвим проводить 11-годинний стрім. Ціль події – зібрати 2 млн гривень до фонду «Повернись живим» на дрони для ЗСУ. N-iX подвоїть кожен внесок, щоб передати фонду 4 млн гривень!

Мета стріму – зруйнувати стереотипи про ІТ та подивитися на індустрію під іншим кутом разом із запрошеними гостями, серед яких – заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ-сфери Олександр Борняков, директор фонду «Повернись живим» Тарас Чмут, ідеолог системи ProZorro та проєкту Damage in UA Макс Нефьодов, автор каналу «Загін кіноманів» Віталій Гордієнко та багато інших. 

«Сьогодні N-iX, як і всі українці, мріє в першу чергу про перемогу, і ми намагаємося робити все можливе, щоб її наблизити. З 24 лютого ми передали на потреби ЗСУ техніку, автомобілі, амуніцію та інші речі на суму 1 000 000 доларів. І ми не зупиняємось, тому в наш День народження ми б хотіли зробити подарунок для наших захисників. N-iX – це українська компанія, яка з 2002 пережила не одну кризу, в тому числі початок війни у 2014 році. Але труднощі кожного разу робили нас сильнішими й давали новий поштовх для росту. Так ми виросли з невеликого технологічного стартапу в одну з найбільших українських IT-компаній, яка налічує близько 2 000 фахівців і працює зі світовими лідерами різних індустрій. Ми віримо в нашу перемогу і впевнені, що після неї й N-iX, і Україна, будуть процвітати та ще швидше розвиватись», – поділився Андрій Павлів, засновник та CEO N-iX.

11-годинний стрім для допомоги ЗСУ – це ще одна ініціатива компанії, аби об’єднати зусилля якомога більшої кількості людей заради благодійної мети. 

Стрім розпочнеться 20 серпня на YouTube каналі Діми Малєєва. Запрошені гості – засновник та CEO N-iX – Андрій Павлів, заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ-сфери Олександр Борняков, директор фонду “Повернись живим” Тарас Чмут, ідеолог системи ProZorro та проєкту Damage in UA Макс Нефьодов, автор каналу «Загін кіноманів» Віталій Гордієнко та багато інших.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук