В «Дії» продають військові облігації. Як придбати

Читати на RU

Міністерство цифрової трансформації представилонову послугу, яка дозволяє купляти військові облігації прямо в застосунку «Дія». Кожен тип облігації умовно відповідає окупованому місту України і кожна придбана облігація це пряма інвестиція у деокупацію цих міст.

Військові облігації — цінні папери, які випускає держава під час воєнного стану. Українці інвестують у них гроші, які працюють на армію та економіку. Облігації у застосунку відрізняються датами виплат та відсотком фактичного доходу. Щоб придбати військові облігації, потрібно:

  • бути повнолітнім;
  • мати ID-карту або закордонний паспорт у «Дії»;
  • мати карту «єПідтримки».

Далі потрібно оновити застосунок, авторизуватися і знайти у меню «послуги» розділ «військові облігації». Ви побачите перелік доступних облігацій. Вони відрізняться датою виплати: чим довший термін вашої облігації, ти більший відсоток ви можете отримати.

Облігації названі на честь тимчасово окупованих території: Донецьк, Луганськ, Херсон, Маріуполь, Мелітополь та Крим. Обравши облігацію потрібно вибрати ще й партнера, який буде постачальником цінних паперів. Це «Альфа-банк», «Укргазбанк», Bond UA.

Ви також маєте погодитись на передачу банку ваших даних. Це потрібно для створення інвестиційного рахунку. Міністр цифрової трансформації Михайло Федорів під час офіційного представлення зазначив, що список партнерів розшириться у майбутньому.

У наступному кроці потрібно обрати кількість облігацій, які ви готові придбати. Калькулятор автоматично порахує вартість, дату та суму фінальної виплати. Далі потрібно вказати електронну пошту та номер телефону, після чого «Дія» запропонує обрати карту «єПідтримка». Туди повернуть ваш внесок із відсотками.

Потім «Дія» сформує запит на купівлю облігацій. Коли запит підтвердять, вам прийде сповіщення. Ви зможете ще раз ретельно перевірити усі цифри і підписати догові, натиснувши кнопку «Підписати». Після оформлення платежу інформація про облігації, якими ви володієте з’явиться на головному екрані в застосунку.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук