GlobalLogic відкрила центри розробки в Мексиці та зросла до 28 000 фахівців

IT-компанія GlobalLogic відкрила два нові центри розробки у Мексиці. Офіси розташовані в містах Гвадалахара та Мехіко. Крім того, в компанії повідомили, що GlobalLogic перетнула позначку у 28 тисяч спеціалістів у всьому світі.

Відкриття нових офісів в Мексиці

Мексика демонструє швидкий розвиток ІТ-індустрії та гарні умови для професійного розвитку. Відкриття нових інжинірингових центрів в Латинській Америці – це частина глобальної стратегії зростання GlobalLogic. Нові центри розробки дозволять компанії робити ще визначніший внесок у розвиток цифрових технологій світу.

«Наша компанія дотримується стратегічних планів і продовжує розширятися. Про нові країни ми заявляли влітку, раді проанонсувати першу з них – Мексику. Ми продовжимо масштабне розширення, а присутність компанії поповниться й іншими новими країнами. Офіси посилять технічну експертизу в регіонах та полегшать обмін досвідом між спеціалістами. Компанія обов’язково повернеться до планів розширення в Україні з настанням миру у нашій державі», — зазначив старший віцепрезидент GlobalLogic зі стратегії та технологій Андрій Яворський.

У GlobalLogic тепер понад 28 000 фахівців

GlobalLogic поступово нарощує свою присутність в різних регіонах. Так, лише за 2022 рік компанія відкрила офіси у Вроцлаві, Гданську та Катовіце (Польща). А вже на початку вересня компанія перетнула позначку у 28 тисяч спеціалістів у всьому світі.

Наразі GlobalLogic присутня у 16 країнах — у Великій Британії, Німеччині, Польщі, Швейцарії, Словаччині, Швеції, Хорватії, Аргентині, Чилі, Канаді, Індії, Ізраїлі, США, Японії, Мексиці та Україні. Офіси у всьому світі доступні й для українських фахівців компанії. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук