Тепер отримання посилки «Нова пошта» можна доручити іншій людині

Відтепер через мобільний додаток «Нової пошти» можна надати право людині, якій ви довіряєте, отримати посилку за вас та сплатити її, у разі необхідності. Як повідомили в компанії, сервіс безкоштовний та діє виключно для отримання відправлень у поштоматі та відділенні з оголошеною вартістю до 30 000 гривень.

Як доручити можливість отримати посилку?

Замовити сервіс «Інший отримувач» може тільки отримувач і виключно через мобільний застосунок Нової  пошти. Якщо посилку замовлено «Особисто в руки», то змінити отримувача неможливо, але в інших випадках алгоритм такий:

  • Знайти необхідну посилку у пункті «Мої посилки».
  • У розділі «Керування посилкою» обрати сервіс – «Інший отримувач».
  • Вказати номер телефону людини, якій надаєте право отримати посилку, та  натиснути «Доручити».
  • Автоматично людина отримає пуш-повідомлення у свій мобільний застосунок Нової пошти, що їй надали дозвіл на отримання посилки. Якщо у довіреної  особи не встановлений мобільний застосунок Нової  пошти, то вона отримає повідомлення на телефон у вайбер або смс.

Щоб отримати довірену посилку у відділенні, необхідно повідомити оператора, що використовуєте сервіс «Інший отримувач», назвати спеціальний код та номер посилки, який прийшов у повідомленні.

Варто  зауважити,  що право на отримання посилки можна скасувати. Для цього необхідно у мобільному додатку знайти потрібну посилку та у розділі «Керувати посилкою» натиснути «Скасувати довіреність».

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук