Компактний квадрокоптер з великими можливостями: огляд FIMI X8 SE 2022 від «Цитруса»

Якщо ви шукаєте якісний, функціональний і доступний дрон — зверніть увагу на FIMI X8 SE 2022. Він підходить для широкого кола користувачів, навіть для тих, у кого немає багато досвіду управління подібною технікою, і коштує всього 29 999 грн.

«Цитрус» розповів про основні характеристики FIMI X8 SE 2022, а також протестував його. Чи пройшов дрон перевірку та чим особливо вразив, читайте далі. 

Квадрокоптер FIMI X8 SE 2022 — це компактна модель, яка здатна розвивати максимальну швидкість до 65 км/год та літати на одному заряді до 35 хвилин за умов відсутності вітру та швидкості не більше 8 м/с.

Перший погляд

У складеному вигляді дрон має такі розміри: 204 x 106 x 72,6 мм і важить 765 грамів. Завдяки такій компактності його зручно брати з собою. Тим більше, що в комплекті для цього йде спеціальна сумка. Також базова комплектація передбачає ще додаткову батарею та гвинти, кришку для карданного підвісу, пульт ДУ, викрутка та USB-кабель. 

Загальні характеристики

  • 48 Мп 4K камера побудована на 1/2.0-дюймової матриці CMOS;
  • гучність 7 дБм;
  • 3-кратний цифровий зум;
  • режими F-Log та DNG RAW;
  • формат відеостиснення H.264/H.265;
  • передача відеопотоку за допомогою цифрової системи 3-го покоління RokLink;
  • підтримка карти пам’яті до 256 Гб.

Розумні режими польоту

Як і більшість висококласних дронів, FIMI X8 SE 2022 має вбудовані інтелектуальні режими польотів:

  • режим відстеження — завдяки технології штучного інтелекту, дрон може відстежувати ваші рухи трьома різними способами. Це дозволяє робити чудові кадри без допомоги рук;
  • планування польоту — ви можете намалювати траєкторію у застосунку FIMI Navi, якою пролетить дрон;
  • швидкі знімки — 3 автоматичні режими, які забезпечують легке створення цікавих кадрів. 

А тепер найцікавіше — як проявив себе дрон під час тестування.

Максимальна висота підйому — 800 м, яку дрон подолав за 11 хвилин і витратив на це 40% батареї.

Максимальна швидкість у спорт-режимі при вітрі 11 км/год сягала до 12 м/с. Загалом дрон досить стійкий до дощу, снігу та вітру (опір до 8-го рівня). Має алгоритм стабілізації LOS третього покоління, датчик керування з точністю 0,005º і повністю закриту сервосистему. Разом вони забезпечують чудове гасіння вібрацій у режимі реального часу та легке управління, яке можна здійснювати за допомогою спеціального пульта чи смартфона.  

Під час тестування відмітили також якість зв’язку та стабільність передачі зображення. Протягом 4 км шляху (туди-назад), навіть з урахуванням горбистої місцевості, зв’язок з пультом жодного разу не перервався. Це дуже гарний показник, бо, наприклад, DJI Mini 2 стабільно втрачає зв’язок після 400 м. 

З мінусів — не дуже зручний інтерфейс і недостатньо сильний зум. І ще, хоч виробник заявив, що пульт сумісний з усіма смартфонами та навіть планшетами, Samsung Galaxy Tab 7 у нього не вмістився. Однак, ці недоліки стають незначними на фоні головного плюсу — стабільної передачі зв’язку на пульт, бо це вкрай важливо в роботі дрона. 

Тому можете сміливо обирати його, як альтернативу дорожчими моделям, таким як Mavic Air 2/2s, наприклад, який набагато дорожчий. 

FIMI X8 SE 2022 вже доступний у «Цитрусі» за 29 999 грн. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук