У «Дії» з’являться дипломи та шкільні атестати

Читати на RU

У додатку «Дії» зʼявляться нові види цифрових документів — дипломи про освіту та шкільні атестати. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров.

  • Ці документи будуть аналогами паперових або пластикових документів, виданих у вузі або школі. Ними можна буде користатися замість паперових у всіх життєвих ситуаціях: при працевлаштуванні, вступі до університету або оформленні в службі зайнятості.

«За час повномасштабної війни багато українців втратили свої дипломи та атестати. Забули вдома під час евакуації, залишили в тимчасово окупованих містах, частина була просто знищена під час ворожих ракетних обстрілів. Відновити документи про освіту — доволі складний бюрократичний процес. Тому їх цифровізація — це не тільки про зручність, але і про спрощення життя для тисяч ВПО (внутрішньо переміщених осіб)», — пише міністр.

  • За словами міністра, Кабмін уже підтримав відповідну постанову. І команда Мінцифри разом із Міністерством освіти і науки та Державною податковою службою починає працювати над розробкою.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук