Український Headway увійшов до списку найкращих компаній цифрового навчання

EdTech компанія Headway потрапила до списку GSV 150. Це рейтинг найвпливовіших компаній з цифрового навчання у світі.

  • Headway — IT-компанія, що створює EdTech продукти. Її створили у 2019 році.
  • За 3,5 роки компанія зросла з 3 до 150+ людей у команді та відкрила офіси у Києві, Варшаві, Нікосії та Лондоні.
  • Лідерів рейтингу обирали з понад чотирьох тисяч компаній. Оцінювали масштаб та зростання, кількість користувачів, представленість у різних регіонах та прибуток.
  • За оцінками GSV, 150 компаній переліку охоплюють близько трьох мільярдів людей, тобто майже половину населення світу, та генерують приблизно $25 млрд доходу щорічно.
Зображення: Headway

«Те, що Headway, потрапив до переліку взірцевих світових EdTech компаній вкотре доводить, що українці багато в чому найкращі у світі. Пишаюсь результатами нашої команди й тим, що незабаром ми представимо Україну на ASU+GSV Summit 2023», — коментує Антон Павловський СЕО та засновник Headway.

Компанії GSV 150 допомагають розвиватися як дітям, так і дорослим. 33% бізнесів зосереджені на освіті протягом усього життя, 32% фокусуються на навчанні дітей, а 5% зосереджені виключно на вищій освіті. Найбільш представлений регіон — Північна Америка, США. На нього припадає 60% компаній списку, 14% компаній походять з Індії, 11% з Європи та 7% з Латинської Америки. Загалом до переліку GSV 150 у 2023 році потрапили компанії з 30 країн.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук