Мінцифри та NGO Impact Business запустили бізнес-акселератор для українських підприємців

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі Мінцифри разом з партнерами презентували поглиблену акселераційну програму Impact Business. Пілотна програма підтримає 25 українських підприємств, що працюють у сферах сільського господарства, енергетики, інфраструктури, охорони здоров’я, кібербезпеки та інших галузях.

  • Взяти участь зможуть активні компанії, зареєстровані в Україні, які сприятимуть післявоєнному відновленню України.
  • За результатами проходження програми два підприємства з найкращими результатами матимуть можливість залучити фінансову підтримку в розмірі до 20 000 євро на команду.

Дедлайн подачі заявки: 17 лютого 2023 року. Дізнатися умови та подати заявку можна за посиланням

Чому це цікаво?

Фінансова підтримка буде надана у вигляді смартгрантів від Українського соціального венчурного фонду та в межах проєкту «Collaborate for Impact», який реалізується завдяки фінансовому сприянню Європейського Союзу та співпраці з EVPA.

Кандидати, які пройдуть відбір, отримають доступ до лекцій, воркшопів та досліджень, орієнтованих на теми зростання бізнесу і включення фактору соціального впливу до бізнес-стратегії. Також програма включатиме консультації від всесвітньо відомих експертів та менторів, доступ до інвесторів та глобальних технологічних ресурсів.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук