GrammarlyGO — новий продукт Grammarly на основі генеративного штучного інтелекту

Українська компанія Grammarly анонсує запуск нового продукту на основі генеративного штучного інтелекту ­— GrammarlyGO. Про це AIN.UA повідомили представники компанії. Бета-версію GrammarlyGO планують запустити у квітні, англійською мовою.

Ідея GrammarlyGo в тому, щоб допомогти користувачам покращити та пришвидшити письмову комунікацію. Новий сервіс швидко генеруватиме релевантні тексти, враховуючи індивідуальний і корпоративний стиль, контекст та мету повідомлення. Найкраще зрозуміти, як це виглядає, допоможе коротке відео нижче:

По суті GrammarlyGO зможе за вас згенерувати відповідь, підготувати лист, скоротити його чи покращити/змінити тон. При цьому тексти не будуть виглядати шаблонно, як це зараз пропонують наявні інструменти у тих же поштових сервісах. При цьому, можливості GrammarlyGO мають широкий спектр застосування в сфері генерації текстових матеріалів.

В Grammarly створення нового сервісу пояснили наявністю проблеми з повільною та не завжди якісною письмовою комунікацією бізнесу. Так, неефективне спілкування в бізнес-середовищі не лише негативно впливає на продуктивність команд, але і є витратним для компаній — за оцінними даними, лише у США неефективна комунікація щорічно коштує економіці країни $1,2 трлн у перерахунку на витрачені робочі години.

Що вмітиме GrammarlyGO

GrammarlyGO враховуватиме особистий, організаційний та ситуативний контекст (зокрема стиль, канал та мету спілкування), щоб генерувати релевантні тексти відповідно до мети автора. Із GrammarlyGO користувачі зможуть переписувати готові тексти та створювати нові, генерувати ідеї, швидко відповідати на повідомлення у межах застосунків та вебсайтів, де вони спілкуються. Функціональність GrammarlyGO допомагатиме індивідуальним і корпоративним користувачам із такими завданнями: 

  • Створювати тексти: За допомогою швидких команд користувачі зможуть генерувати високоякісні релевантні тексти в межах сайтів та додатків, у яких вони працюють. 
  • Відповідати на електронні листи: GrammarlyGO розуміє контекст електронних листів та пропонуватиме команди (наприклад, «Я зацікавлений/-a» чи «Я незацікавлений/-a”), щоб користувачі в один клік могли створити драфт відповіді. 
  • Переписувати тексти задля адаптації тону та чіткості: Новий продукт також допомагатиме трансформувати цілі відрізки тексту, щоб зробити їх чіткішими та використати доречний тон (наприклад, звучати приязніше чи професійніше). Користувачі зможуть обирати поміж системних команд або вводити власні, щоб переписати обраний відрізок тексту. 
  • Змінювати довжину тексту: За допомогою одного кліка на відповідну команду користувачі зможуть адаптувати текст до потрібної довжини (зробити довшим чи коротшим). 
  • Генерувати ідеї: GrammarlyGO можна буде використовувати як партнера з брейншторму, щоб пришвидшувати створення контенту. Продукт допомагатиме генерувати структуру документу або окремі ідеї, які можна буде взяти за приклад або ж одразу додати в текст.
  • Персоналізувати стиль тексту. Користувачі зможуть у налаштуваннях обирати тон, якому вони віддають перевагу, та свою професійну сферу. Це дозволятиме генерувати персоналізовані тексти, які враховують індивідуальний стиль користувача та його потреби. 
  • Використовувати системні команди як підказки. GrammarlyGO використовуватиме унікальний контекст, щоб пропонувати користувачам релевантні команди. Завдяки їм можна буде в один клік розпочати створення нового тексту або покращити вже написаний.

Деталі доступу до бета-версії

Бета-версію GrammarlyGO планують запустити у квітні. Першими випробовувати нову функціональність зможуть клієнти Grammarly Premium, Grammarly Business, Grammarly for Education та Grammarly for Developers, а також користувачі безплатної версії Grammarly в окремих країнах (зокрема і в Україні). 

  • Для індивідуальних користувачів доступ до GrammarlyGO буде активований за замовчуванням (при цьому вони зможуть у налаштуваннях акаунту вимикати його та вмикати). 
  • Для клієнтів Grammarly Business та Grammarly for Education доступ до GrammarlyGO за замовчуванням буде вимкнений — адміністратори акаунтів матимуть змогу активувати його для своїх організацій відповідно до потреб.
  • Розробники, зацікавлені  у використанні GrammarlyGO в межах Grammarly Text Editor SDK (Grammarly for Developers), зможуть подати заявку на отримання бета-доступу у квітні. 

Дізнатися більше та переглянути відео з демо GrammarlyGO можна за посиланням

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук