«Договір на розподіл електроенергії для квартири чи дому тепер можна оформити онлайн», – ДТЕК Мережі

ДТЕК Мережі запустив оновлений кабінет для клієнтів з функцією укладання договорів онлайн. Українці можуть поділитись копією паспорта через застосунок «Дія» для автоматичного заповнення персональних даних, що спрощує процес подачі заявки. Укладення договору онлайн доступне мешканцям Києва, Київської, Дніпропетровської, Донецької та Одеської областей. Послуга буде корисною для клієнтів, які придбали нове житло чи змінюють власника, або хочуть переоформити документи в Україні з-за кордону. 

Попри війну та складну ситуацію в країні, ДТЕК продовжує розвивати зручні сервіси для клієнтів. Укладення договору онлайн дає можливість клієнтам швидко та просто подати заявку на розподіл електроенергії повністю віддалено. Сервіс стане у пригоді новим клієнтам, мешканцям багатоквартирних будинків під час переходу на «прямі» договірні відносини між клієнтами та операторами системи розподілу, а також тим, кому треба переоформити договір у зв’язку зі зміною власника квартири чи будинку.

Послуга доступна на сайтах операторів системи розподілу. А можливість шерингу документів через «Дію» дозволяє користувачу поділитися копією ID-картки або закордонного паспорта у кілька кліків — для автоматичного заповнення необхідних полів з персональними даними. Це економить час клієнтів у процесі подання заявки. Водночас якщо у користувача немає паспорта у застосунку «Дія» — є можливість заповнити дані вручну.

«ДТЕК Мережі запускає нову послугу — укладення договору онлайн з можливістю зручно та швидко надати персональні дані через застосунок «Дія». Сьогодні нашим клієнтам більше не потрібно особисто звертатися до центрів обслуговування та витрачати на це багато часу. Перехід на прямий договір з розподілу електроенергії можна зробити повністю онлайн, через смартфон та «Дію”», – говорить Руслан Волинець, директор по взаємодії з клієнтами ДТЕК Мережі.

Укладання договору проходить у 3 кроки, подача заявки на сайті займає не більше 5 хвилин.

  1. В особистому кабінеті на сайті оператора системи розподілу клієнт подає заявку на укладення договору. Для автоматичного заповнення персональних даних можна використати шеринг паспорта через «Дію».
  2. У компанії перевіряють заявку та готують пакет документів протягом трьох робочих днів.
  3. Клієнт отримує документи або уточнюючі запитання в особистому кабінеті та на електронну пошту.

«Шеринг документа через «Дію» — зручний спосіб поділитися інформацією про себе у кілька кліків. Це економить час та енергію користувачів, а також виключає можливі помилки, які трапляються, коли клієнт заповнює дані вручну. Команда «Дії» постійно працює над тим, щоб спрощувати процес документообігу, для цього надає зручні та корисні сервіси для державних установ та бізнесу. Копія документа надсилається компанії лише після того, як користувач підтвердить запит у своєму застосунку «Дія». У запиті міститься інформація кому та для якої послуги надсилається копія», — зазначив Денис Іванов, керівник команди впровадження електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України.

Функціональність особистого кабінету доступна для ПК з операційними системами Windows, MacOS та на мобільних пристроях з Android та iOS.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук