Unbroken: гранти до 400 000 для проєктів на основі відкритих даних

Читати на RU

Акселератор для проєктів на основі відкритих даних Open Data. Unbroken оголосив про початок приймання заявок. Як повідомили в Міністерстві цифрової трансформації, команди-переможниці отримають грант до 400 000 гривень на реалізацію свого проєкту з відкритих даних.

Про що проект?

Open Data. Unbroken імплементується 1991 Accelerator та SocialBoost у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України та Організацією з безпеки та співробітництва в Європі. Цьогорічна програма акселератора буде направлена на підвищення прозорості та підзвітності державних установ, покращення державних послуг, підтримку економічного відновлення та розбудову стійкого суспільства.

Команди-переможці отримають гранти на розробку проєктів, візьмуть участь у менторській програмі, протягом трьох місяців займатимуться розробкою проєктів разом з наставниками, долучаться до спільноти експертів і реально вплинуть на виклики війни. Гранти для кожного з трьох проєктів переможців сягатимуть до 400 000.

Хто може взяти участь?

Подати проєкт можуть стартапи, громадські організації, бізнес та автори диджитал-проєктів на основі відкритих даних, які спрямовані на подолання викликів, пов’язаних з війною. Учасники можуть подати як абсолютно новий проєкт, так і рішення для поліпшення вже наявної розробки.

Серед критеріїв відбору переможців:

  • Інноваційність проєкту з використанням відкритих даних;
  • Максимальний термін реалізації до трьох місяців;
  • Вплив на подолання викликів воєнного часу;
  • Різноманітність навичок і знань команд.

Як подати заявку?

Дізнатися більше про проєкт та подати заявку можна за посиланням. Дедлайн подання заявки – 18 червня 2023 року. Всього буде 4 етапи програми:

  1. 29 травня — 18 червня. Прийом заявок;
  2. 19 — 22 червня. Відбір команд для пітчингу;
  3. 23 червня. Оголошення переможців;
  4. 26 червня — 11 вересня. Менторська програма.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук