NovaPay вийшов на ринок Молдови 

Український фінансовий сервіс NovaPay, що входить до групи компаній «Нова пошта», вийшов на ринок Молдови. Як повідомили в пресслужбі, для NovaPay Молдова – перший ринок за межами України.

«NovaPay є першою вітчизняною фінтех-компанією, яка розпочала свою глобальну експансію, і Молдова стала першим ринком міжнародного розвитку для нас. Ми бачимо можливості синергійного розвитку в цій європейській країні», – розповів СЕО NovaPay Андрій Кривошапко. 

  • За його словами, NovaPay надає молдавським підприємствам і приватним клієнтам фінансові послуги, яких до того не було на ринку. Зокрема, NovaPay став першим фінансовим сервісом в Молдові, що запровадив функцію післяплати.
  • Раніше в Молдові клієнти, купуючи товари онлайн, розраховувались тільки передоплатою. Тепер NovaPay надав можливість отримати товар і оглянути його, і лише потім – заплатити. Доставку грошей продавцю забезпечить NovaPay.
  • Послуга доступна без комісії у 19 відділеннях Nova Poshta у Кишиневі, Комраті, Більцях, Кагулі, Єдинці та кожному населеному пункті за умови доставки кур’єром.
  • Надалі NovaPay супроводжуватиме логістичні операції групи компаній «Нова пошта» в Молдові. Наступним етапом стане відкриття рахунків та випуск карток до них, кредитні продукти, в тому числі «Посилка в кредит», внутрішні та міжнародні перекази. Для цього компанії належить отримати розширену ліцензію.
  • Для бізнесу NovaPay планує запустити еквайринг, моментальні внутрішні та транскордонні перекази, з кредитних продуктів – факторинг. 

У квітні NovaPay отримав розширену ліцензію НБУ, яка дозволяє відкривати рахунки фізичним особам і бізнесу, а також випускати картки. А у 2022 році NovaPay подав документи на ліцензію EMI (Electronic Money Institution) Центробанку Литви. Після її отримання компанія зможе надавати фінансові послуги у всіх країнах Європейського Союзу.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук